کدخبر : 1155
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۰۱
فاقددیدگاه

یک خبر عجیب⇐بازداشت «ه.ر» که نام او با سریال «شهرزاد» گره خورده است!

خبر «انصاف نیوز» درباره دستگیری «ه.ر» از وابستگان سریال «شهرزاد» گمانه‌های بسیاری را رقم زده است.

نمایش خانگی: در حالی که همچنان اظهارات ضدونقیض درباره آزادی محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» شنیده میشود(اینجا را بخوانید) حالا امروز «انصاف نیوز» خبر داده که فردی به نام «ه.ر» که نام او نیز با سریال «شهرزاد» گره خورده در ارتباط با پرونده فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شده است.

متن گزارش «انصاف نیوز» را بخوانید:

«ه.ر» در ارتباط با پرونده ی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه بازداشت شد. وی یکی از حامیان برنامه های فرهنگی بخشی از جریان سیاسی اصولگرا و از جمله در ارتباط با جشنواره عمار است. «ه.ر» همچنین یکی از کسانی است که نام او با سریال «شهرزاد» گره خورده است. هر چند به نظر نمی رسد که بازداشت او به سریال «شهرزاد» مرتبط باشد اما می تواند بر حواشی سری دوم این سریال نیز بیافزاید. تهیه کننده این سریال از چند ماه پیش در بازداشت است. اتهامات او نیز در ارتباط با پرونده ی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان عنوان شده است؛ بازداشت او حواشی زیادی را در جریان شروع به ساخت سری دوم این سریال به دنبال داشت.

Likesیک خبر عجیب⇐بازداشت «ه.ر» که نام او با سریال «شهرزاد» گره خورده است!(0)Dislikesیک خبر عجیب⇐بازداشت «ه.ر» که نام او با سریال «شهرزاد» گره خورده است!(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما