کدخبر : 2199
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۲
فاقددیدگاه

کپی «اخراجیها» با بانوی رزمی‌کار(!!) به شبکه خانگی رسید+عکس

کمدی «چهار اصفهونی در بغداد» که کاملا در حال و هوای کمدی جنگی «اخراجیها» ساخته شده به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: هرچند بسیاری از مخاطبان کمدی-جنگی پرفروش «اخراجیها»ی مسعود ده نمکی را کپی برداری از «لیلی با من است» کمال تبریزی می دانستند اما موفقیت «اخراجیها» موجب آن شد که شوخی با فضای جبهه و جنگ در سینما و به خصوص تلویزیون گستردگی بیشتری پیدا کند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» از جمله آثار سینمایی که با حال و هوای «اخراجیها» ساخته شده «چهار اصفهونی در بغداد» است؛ فیلمی که محمدرضا ممتازواحد به تهیه کنندگی داریوش باباییان آن را ساخته است.

«چهار اصفهونی در بغداد» که به تازگی از طریق موسسه هنراول با همکاری سینما۲۴ به شبکه خانگی آمده درباره حضور توأم با طنازی چهار اصفهونی در جبهه جنگ است و جالب اینجاست که برخلاف «اخراجیها» در اینجا یک کاراکتر زن با بازی نسرین مقانلو هم در خط مقدم جبهه حضور می یابد؛ زنی رزمی کار که تواناییهای رزمی اش به وی کمک میکند برای نجات همسرش از دست قوای بعثی!

کیفیت ساختاری «چهار اصفهونی در بغداد» چندان قابل قبول نیست و بیشتر از مدیوم سینما حال و هوای آثار تلویزیونی را تداعی میکند اما حضور اکبر عبدی در رأس بازیگران و بداهه پردازیهایش باعث شده تماشای فیلم آزاردهنده هم نباشد.

به جز اکبر عبدی، ارژنگ امیرفضلی، قاسم زارع، محمود مقامی و سیروس کهوری نژاد دیگر بازیگران «اخراجیها» هستند که در «چهار اصفهونی در بغداد» هم ایفای نقش داشته اند.

امیراحسان فدایی خواننده ای که گفته میشود پسرخوانده ایرج است و به واسطه همخوانی با وی در کانون توجه قرار گرفته و همچنین جعفر دهقان دیگر بازیگران این فیلم هستند.

چهار اصفهونی در بغداد

چهار اصفهونی در بغداد

Likesکپی «اخراجیها» با بانوی رزمی‌کار(!!) به شبکه خانگی رسید+عکس(0)Dislikesکپی «اخراجیها» با بانوی رزمی‌کار(!!) به شبکه خانگی رسید+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
«عشقولانس» با داداش‌کوچیکه بهروز وثوقی رسید+عکس
از سخاوت عبدی در حالت نشئگی تا طعنه به احمدی‌نژاد در شبکه خانگی+عکس
حامد کلاهداری بیان کرد⇐برخلاف نسخه اکران «شاباش» که مُثله شد، نسخه خانگی بدون جرح و تعدیل عرضه می‌شود/اگر می‌خواستیم پشت صحنه را در نسخه خانگی ارائه کنیم باز دچار سانسور می‌شدیم/پیشنهاد ساخت یک سریال خانگی ۶۰قسمتی را رد کردم چون تهیه‌کننده‌اش آدمی ایدئولوگ بود!/این تهیه‌کننده که در زمره سیاستمداران سینماست(!!!) می‌خواست اعتقادات شخصی‌اش را به کار حقنه کند/فیلمی روی پرده است که علاوه بر کلی رقص، حتی نماهای نیمه‌جنسی دارد اما با یک سکانس رقص «شاباش» کنار نیامدند/بعد از ساخت کمدی «بلیت تایلند» به سراغ ساخت یک سریال عاشقانه برای شبکه خانگی می‌روم/«شاباش» به توزیع یارانه‌ها و محمود احمدی‌نژاد هیچ ربطی ندارد
اکبر عبدی درگیر ماجرای سرقت یک قالیچه+عکس
شکواییه یک بازیگر زن پیشکسوت⇐بعد از ۳ سال هنوز از «شاهگوش» طلبکارم!!!
دیدگاه شما