«پیکسل»؛ سریالی که مخاطبان خط داستانی آن را تغییر می دهند!!!+عکس

پیکسل

نمایش خانگی: «پيكسل» عنوان نخستين سريال تعاملي ايران است كه توليد فاز اولش به زودي به پايان مي رسد.

به گزارش نمایش خانگی برزو ارجمند ، جواد یحیوی و نرگس محمدی بازیگران تازه پروژه «پیکسل» هستند که جلوی دوربین محمود معظمی رفته اند. كامبيز ديرباز، پوريا پورسرخ،ليلا اوتادي، سحر قريشي و اميد حاجيلي نوازنده و خواننده موسيقي پاپ دیگر بازیگران اصلي سریال هستند که بازی شان همچنان ادامه دارد.«پيكسل» از سریال های پر کاراکتر است و به مرور بازیگران دیگری به آن اضافه خواهند شد.

حامد عنقا طراح ، نویسنده و تهیه کننده سريال «پيكسل» است و ساختار روایی آن را با فرمتی جدید پایه ریزی کرده است. این سریال نخستین تجربه «سریال تعاملی» بحساب می آید که بیننده ها در روند روایت داستان آن مشارکت دارند. جزئیات و کیفیت مشارکت مخاطبان در قصه طی هفته های آینده اعلام خواهد شد.

«پیکسل» در ژانر معمایی ساخته می شود و داستان آن حول و حوش يك اتفاق هولناك شكل مي گيرد، اتفاقي كه موجب مي شود زندگی یک خواننده معروف و پر طرفدار با سرنوشت دو سوپراستار سینما گره بخورد. اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو مي برد؟

فهرست عوامل اصلی سریال «پیکسل» عبارت است از: طراح، نویسنده و تهیه کننده: حامد عنقا،کارگردان: محمود معظمی،مشاورکارگردان: محمد حسین لطیفی، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، طراح صحنه و لباس: سیامک احصایی و سحر شهامت، تدوین: امیرشیبان خاقانی، طراح چهره پردازی: ایمان امیدواری ، مدیران برنامه ریزی: فرزاد رحمانی و زینب نصراللهی، منشی صحنه: علیرضا فرحزادی، سرپرست تیم بدلکاری: امیر بدری، مدیر تدارکات: شهرام اسلامی، عکاس: پیام نصیری خرم و مدیر تولید: افشین قلی پور .

پیکسل
امید حاجیلی، نرگس محمدی و سحر قریشی در “پیکسل”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید