کدخبر : 2581
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
فاقددیدگاه

آیا پخش قسمت دوم سریال «شهرزاد۲» در پردیس کورش قانونی است؟⇔توضیحات سخنگوی شورای نمایش و پیگیری از ارشاد در این باره

نمایش قسمت دوم سریال «شهرزاد2» در پردیس کوروش قبل از عرضه آن در شبکه خانگی پرسشهایی را در ذهن مخاطبان شکل داده است.

نمایش خانگی: قسمت دوم «شهرزاد۲» قبل از عرضه در شبکه خانگی فرداشب در سالنی ۳۳۵ نفره در پردیس کورش رونمایی خواهد شد و بلیت فروشی برای حضور در این نمایش هم آغاز شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» علاقمندان به حضور در این نمایش سریال باید نفری ۱۲هزارتومان که بیشتر از دو برابر قیمت خرید دی.وی.دی است هزینه کنند.

اما آیا نمایش سریالی خانگی در سالن سینما قانونی است؟

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در این باره به «نمایش خانگی» گفت: برای اجرای هر برنامه به جز نمایش فیلم در سینماها باید از ارشاد مجوزهای لازمه صادر شود.

وی ادامه داد: نمایش سریال در سینماها هم چون جزو فوق برنامه سینماها محسوب میشود باید با کسب مجوز باید از ارشاد انجام شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش افزود: اگر مجوزهای لازم از اداره کل سینمای حرفه ای ارشاد صادر شده باشد نمایش سریال یا هر برنامه غیر از اکران در پردیسها و سینماها مانعی ندارد.

پیگیری «نمایش خانگی» از ارشاد و گفتگو با یکی از کارشناسان امور سینماهای ارشاد حکایت از آن داشت که تقاضای نمایش قسمت دوم «شهرزاد۲» از سوی علی سرتیپی مدیر پردیس کورش به ارشاد ارائه شده و برای این نمایش مجوز صادر شده است.

به این ترتیب نمایش قسمت دوم «شهرزاد۲» در پردیس کورش بلامانع است و امکان این نمایش با بلیت فروشی وجود دارد البته کارشناس امور سینماهای ارشاد تأکید کرد که این نمایش فیلم باید در سانسی خارج از برنامه روزانه نمایش فیلمها در آن پردیس خاص صورت گیرد.

به بیان بهتر امکان نمایش «شهرزاد۲» در سالن و سانسی از پردیس کورش وجود دارد که پیشتر برای نمایش فیلمی از آثار روی پرده درنظر گرفته نشده باشد.

 

 

Likesآیا پخش قسمت دوم سریال «شهرزاد۲» در پردیس کورش قانونی است؟⇔توضیحات سخنگوی شورای نمایش و پیگیری از ارشاد در این باره(0)Dislikesآیا پخش قسمت دوم سریال «شهرزاد۲» در پردیس کورش قانونی است؟⇔توضیحات سخنگوی شورای نمایش و پیگیری از ارشاد در این باره(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما