آیا پخش قسمت دوم سریال «شهرزاد2» در پردیس کورش قانونی است؟⇔توضیحات سخنگوی شورای نمایش و پیگیری از ارشاد در این باره

شهرزاد2

نمایش خانگی: قسمت دوم «شهرزاد2» قبل از عرضه در شبکه خانگی فرداشب در سالنی 335 نفره در پردیس کورش رونمایی خواهد شد و بلیت فروشی برای حضور در این نمایش هم آغاز شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» علاقمندان به حضور در این نمایش سریال باید نفری 12هزارتومان که بیشتر از دو برابر قیمت خرید دی.وی.دی است هزینه کنند.

اما آیا نمایش سریالی خانگی در سالن سینما قانونی است؟

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در این باره به «نمایش خانگی» گفت: برای اجرای هر برنامه به جز نمایش فیلم در سینماها باید از ارشاد مجوزهای لازمه صادر شود.

وی ادامه داد: نمایش سریال در سینماها هم چون جزو فوق برنامه سینماها محسوب میشود باید با کسب مجوز باید از ارشاد انجام شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش افزود: اگر مجوزهای لازم از اداره کل سینمای حرفه ای ارشاد صادر شده باشد نمایش سریال یا هر برنامه غیر از اکران در پردیسها و سینماها مانعی ندارد.

پیگیری «نمایش خانگی» از ارشاد و گفتگو با یکی از کارشناسان امور سینماهای ارشاد حکایت از آن داشت که تقاضای نمایش قسمت دوم «شهرزاد2» از سوی علی سرتیپی مدیر پردیس کورش به ارشاد ارائه شده و برای این نمایش مجوز صادر شده است.

به این ترتیب نمایش قسمت دوم «شهرزاد2» در پردیس کورش بلامانع است و امکان این نمایش با بلیت فروشی وجود دارد البته کارشناس امور سینماهای ارشاد تأکید کرد که این نمایش فیلم باید در سانسی خارج از برنامه روزانه نمایش فیلمها در آن پردیس خاص صورت گیرد.

به بیان بهتر امکان نمایش «شهرزاد2» در سالن و سانسی از پردیس کورش وجود دارد که پیشتر برای نمایش فیلمی از آثار روی پرده درنظر گرفته نشده باشد.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید