کدخبر : 9798
دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
فاقددیدگاه

پایان فصل اول “میخواهم زنده بمانم” با سه قتل و مقادیری زن‌گویی به انضمام قالیچه سلیمان!+عکس

نمایش خانگی/مجید ناصری: قسمت پایانی فصل اول سریال “میخواهم زنده بمانم” از طریق فیلیمو عرضه شد.

به گزارش نمایش خانگی، در قسمت آخر سریال از قتل(۳مورد) تا هجرت(۲مورد) و فراق(۲مورد) را شاهدیم.

در این قسمت سریال، زهره افشار همه چیز را فراهم کرده تا شایگان را کاملا با خود همراه کند و نادر سرمد نیز با همراهیِ زهره در مسیرِ گرفتنِ انتقامی‌ست که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیده است. هما در گوشه ای زندانی شده و پایان این بازی پیش چشمانش تیره تر از هر زمان دیگری‌ست. شبی طولانی و سخت می‌گذرد تا آفتاب سپیده ی صبح دوباره بر آید…

در قسمت آخر سریال “میخواهم زنده بمانم” حجم بالایی از دیالوگ‌های ظاهرا عمیق ولی باطنا سطحی را از زبان بازیگران زنی همچون سحر دولتشاهی و آناهیتا درگاهی و آزاده صمدی می‌شنویم ضمن اینکه پایان ‌بندی سریال که همراهی هما و شیوا در سفر به ترکیه است، از منظر زمانی چفت و بست منطقی ندارد. مشخص نیست چگونه هما از دل شبی بارانی در تهران یکباره در روزی آفتابی لب مرز به وصال شیوا می‌رسد؟ گویی هما سوار بر قالیچه سلیمان به ناگاه لب مرز رسیده!

حامد بهداد، سحر دولتشاهی، بهاره کیان‌افشار، پدرام شریفی، آناهیتا درگاهی، علی شادمان، مهران احمدی، آزاده صمدی، امیر نوروزی، مهدی حسینی‌نیا، فرید سجادی‌حسینی، بابک کریمی، افسانه چهره‌آزاد، عزت الله مهرآوران، محمدرضا مالکی و… بازیگران سریالند.

میخواهم زنده بمانم(قسمت آخر)

میخواهم زنده بمانم(قسمت آخر)

Likesپایان فصل اول “میخواهم زنده بمانم” با سه قتل و مقادیری زن‌گویی به انضمام قالیچه سلیمان!+عکس(0)Dislikesپایان فصل اول “میخواهم زنده بمانم” با سه قتل و مقادیری زن‌گویی به انضمام قالیچه سلیمان!+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code