کدخبر : 1330
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷
فاقددیدگاه

پایان «عاشقانه» بعد از تعطیلات نوروز

سومین قسمت از سریال «عاشقانه» در حالی به شبکه خانگی وارد شده است که تهیه کننده آن درباره پایان فیلمبرداری تا میانه فروردین سخن گفته است.

نمایش خانگی: سومین قسمت از سریال خانگی «عاشقانه» در حالی به شبکه خانگی وارد شده است که مهدی گلستانه تهیه کننده این سریال در گفتگو با «فرهنگ نیوز» از پایان فیلمبرداری اثر تا ۱۵ فرودین ماه یعنی بعد از تعطیلات ابتدایی نوروز سخن گفته است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» تهیه‌کننده سریال «عاشقانه» گفت: فیلمبرداری این سریال تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد و الان حدود ۱۳ و نیم قسمت از سریال فیلمبرداری شده است. فیلمبرداری سریال «عاشقانه» تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد و الان حدود ۱۳ و نیم قسمت از سریال فیلمبرداری شده است.

وی ادامه داد: قرار است کل سریال در ۱۵ قسمت در شبکه خانگی توزیع شود که روز گذشته سومین قسمت از «عاشقانه» توزیع شد.

تهیه کننده سریال «عاشقانه» درباره اقبال مخاطبان به سریال بیان داشت: تا الان می توانم بگویم که استقبال خوبی از سریال صورت گرفته است؛ البته معمولا سریال هایی که در شبکه خانگی توزیع می شود، از قسمت ۴ و ۵ به بعد در بین مخاطبان جا می افتد و بعد از آن می توان درباره استقبال و یا عدم استقبال از آن صحبت کرد.

وی خاطر نشان کرد: پایان بندی سریال نیز در ایران فیلمبرداری می شود و همزمان با فیلمبرداری کارهای تدوین هم انجام می شود که برای توزیع در شبکه خانگی مشکلی نداشته باشیم.

Likesپایان «عاشقانه» بعد از تعطیلات نوروز(2)Dislikesپایان «عاشقانه» بعد از تعطیلات نوروز(1)
image_print
امتیاز:
(2) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما