پایان تولید “تمجیزک” محصول آغازمدیا با نگاهی نو به عادات جدید

نمایش خانگی: فیلمبرداری فیلم کوتاه “تمجیزک” با نگاهی نو به مقوله اعتیاد به پایان رسید.

“تمجیزک” را محمد کدخدازاده به تهیه‌کنندگی علیرضا آغاز ساخته است و تلاش بر آن بوده که در قالب داستانی پرپیچ و خم، عواقب عادت‌های افیونی جدید که طیف مختلفی از جامعه از افراد عادی تا چهره‌های شناخته‌شده را دربرمی‌گیرد واکاوی شود.

محمدرضا شاه‌مردی، بهادر محمدنژاد، رحمان اسلامی، محمدرضا پیغمبری، محمدامین زارعی، گلناز زجاجی، آراد محمدی، متین الیاسی ، احمد شریفی‌فرد، پویا لنگری، كيانا كدخدازاده و نرگس یزدی بازیگران فیلم تمجیزک هستند و این فیلم که از محصولات آغازمدیا است آماده حضور در جشنواره‌های مختلف می‌شود.

علیرضا آغاز تهیه‌کننده فیلم تمجیزک که سابقه سالها سینماداری دارد، از الویت خود مبنی بر حمایت از طرح‌های نو و در عین حال مبتنی بر مختصات پرده عریض سینما گفته و اینکه امیدوار است به این طریق بتواند مسیری ایجاد کند برای ایجاد تنوع در تولیدات سینمایی.

تمجیزک از جمله فیلم‌هایی است که بی موضع‌گیری له یا علیه عادات بشری به ارائه تحلیل و نوعی روان‌درمانی تصویری درباره این عادات پرداخته است.

فهرست عوامل تولید فیلم تمجیزک عبارتند از: تهیه کننده: علیرضا آغاز/نویسنده و کارگردان: محمدکدخدازاده/بازیگران: محمدرضا شاه‌مردی، بهادر محمدنژاد، رحمان اسلامی، محمدرضا پیغمبری، محمدامین زارعی، گلناز زجاجی، آراد محمدی، متین الیاسی ، احمد شریفی‌فرد، پویا لنگری، كيانا كدخدازاده و نرگس یزدی/مدیریت تبلیغات و اطلاع‌رسانی: مدیاژورنال/محصول آغازمدیا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید