کدخبر : 9494
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
فاقددیدگاه

پاسخ مدیرعامل خانه سینما به ادعای فرمان‌آرا!/ماجرا، بر سر عقیم کردن یک زرتشتی است؟

نمایش خانگی/مجید ناصری: ادعاهای بهمن فرمان‌آرا مبنی بر اینکه مدیرعامل خانه سینما مخالف تولید سریال خانگی فرمان‌آرا بوده با واکنش آقای مدیرعامل مواجه شد.

به گزارش نمایش خانگی، فرمان‌آرا قصد تولید اقتباس خانگی “داستان جاوید ” اسماعیل فصیح را داشته ولی گویا داستان به دلیل تاکید بر عقیم کردن یک زرتشتی، پروانه نگرفته است.(اینجا و اینجا را بخوانید)

فرمان‌آرا به‌تازگی مدعی شده منوچهر شاهسواری نگذاشته به او مجوز دهند ولی شاهسواری در شبکه خبر با رد این ادعا گفت: اول آن که به همه همکاران و ازجمله بهمن فرمان‌آرا لبخند می‌زنم و دوم آن که فارغ از اینکه به رفقای سینمایی، مشورت داده باشم یا نه آنچه در تمام این سالها در خانه سینما رواج داشته جز تشویق و ایجاد شرایط سهل برای فیلمسازان نبوده.

شاهسواری ادامه داد: چه خودم و چه نمایندگان خانه سینما در شوراهای مختلف به‌دنبال همواری صدور پروانه آثار بوده و هستند و اینکه من نگذاشتم کسی مجوز بگیرد به شدت غیرواقعیست.

با حرفهای مدیرعامل خانه سینما به نظر می‌رسد باید عدم صدور پروانه ساخت سریال “داستان جاوید” به‌خاطر تاکید بر عقیم کردن زرتشتی را جدی گرفت؟؟

 

Likesپاسخ مدیرعامل خانه سینما به ادعای فرمان‌آرا!/ماجرا، بر سر عقیم کردن یک زرتشتی است؟(0)Dislikesپاسخ مدیرعامل خانه سینما به ادعای فرمان‌آرا!/ماجرا، بر سر عقیم کردن یک زرتشتی است؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code