واکنش پرویز فلاحی‌پور به انتقادات علی نصیریان از فصل دوم «شهرزاد»⇐او هم یک بازیگر است مثل همه ما!/نمی‌دانم چرا رفتن «بزرگ آقا» را پایان همه چیز می‌دانند؟/مگر بقیه دوستانی که تلاش می‌کنند بازیگر نیستند؟

پرویز فلاحی پور-علی نصیریان-حسن فتحی

نمایش خانگی: دو هفته قبل بود که علی نصیریان بازیگر «بزرگ آقا» در فصل اول «شهرزاد» به انتقاد از فصل دوم پرداخته بود و از این گفته بود که کنشگر سریال که «بزرگ آقا» بوده در فصل دوم حذف شده و جایگزینی برایش پیدا نشده است.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» حالا پرویز فلاحی‌پور بازیگر نقش «نصرت» که سعی شده در فصل دوم قطب مقابل «شهرزاد» و طراح توطئه ها باشد به گلایه از این پرداخته که چرا اغلب فقط علی نصیریان را بازیگر میدانند و به بقیه بازیگران فعال در سریال توجهی ندارند.

پرویز فلاحی پور در خصوص چالش بازی در نقشی طولانی مدت در سریال «شهرزاد» به «میزان» گفت: وقتی یک بازیگر نقشی را به مدت طولانی ایفا می‌کند تا به سرانجام نرسیدن داستان هیچ چیز برایش تکراری و عوض نمی‌شود و باید با همان قدرت اولیه به کارش ادامه دهد. البته بازی در یک نقش آن هم به مدت طولانی مثل سریال «شهرزاد» سختی‌های خاص خود را دارد ولی وقتی آن شخصیت همچنان در داستان تاثیر داشته و کامل نشده، من بازیگر دوست دارم تا انتهای داستان این نقش را پیش ببرم و بدون شک از ایفای آن خسته نمی‌شوم.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره تغییر شخصیت خود در «شهرزاد3» تصریح کرد: در فصل سوم شهرزاد شخصیت من تغییر عمده‌ای نمی‌کند و در ادامه داستان پیش می‌رود. البته قصه تغییراتی می‌کند که در راستای این تغییرات نقش‌ها هم دچار تغییر و دگرگونی می‌شوند.

وی درباره نقدهای زیادی که بر «شهرزاد2» می‌شود تاکید کرد: از نظر من منتقدان در نقد و بررسی «شهرزاد2» کمی عجله کردند و باید بگذارند داستان کمی پیش برود. ما در مورد یک سریال کوتاه و یا فیلم صحبت نمی‌کنیم. وقتی صحبت درباره سریالی صد قسمتی است نباید به این سرعت در مورد قصه و داستان قضاوت و نقد کرد.

بازیگر سریال «شب دهم» ادامه داد: هنوز هیچکدام از شخصیت‌ها تکلیفشان مشخص نشده و تازه اول داستان «شهرزاد2» هستیم پس برخی چطور در مورد این سریال در فصل دوم نقد و نظر قطعی می‌دهند؟ به نظر من بگذارند داستان تمام شود بعد خود ما پذیرای تمامی نقدها خواهیم بود. این نوع برخوردها از سوی منتقدین باعث تعجب است.

وی با اشاره به گروه بازیگران «شهرزاد» اضافه کرد: من نمی‌دانم چرا همه حذف «بزرگ آقا» و رفتن علی نصیریان را پایان همه چیز می‌دانند. من برای آقای نصیریان احترام زیادی قائل هستم و همیشه وی را یکی از بزرگترین بازیگران ایران می‌دانم اما مگر بقیه دوستانی که تلاش می‌کنند بازیگر نیستند؟

بازیگر سریال «دلنوازان» در همین راستا تأکید کرد: علی نصیریان هم مثل همه ما یک بازیگر است. درست است که وی یکی از تواناترین بازیگران ایران است اما مگر بقیه توانایی ندارند؟ در قسمت اول این مجموعه داستان با محوریت «بزرگ آقا» پیش می‌رفت و قطعاً بار زیادی از داستان را این شخصیت بر دوش می‌کشید اما در فصل دوم داستان  بین کاراکترهای مختلف پخش شده و همه بازیگران با هم داستان را پیش می برند. به نظر من کسانی که این نوع نقدها را انجام می‌دهند یا ندانسته حرف می‌زنند و یا احساسی نقد می‌کنند.

فلاحی‌پور با اشاره به موفقیت فصل دوم «شهرزاد» خاطرنشان کرد: خدا را شکر آنچه من می بینم این است که مردم به شدت سریال را دنبال می‌کنند و می بینند. مردم محبت بسیاری به شخص من دارند و بابت آن اتفاق مشکل قلبی حتی وقتی مرا می بینند گریه می‌کنند. این یعنی «شهرزاد2» همچنان با مخاطب در ارتباط بوده و دل مردم را در دست دارد.

 

یک دیدگاه

  1. بازیگر نقش نصرت به زیباترین شکل ایفای نقش کرده بود ودقیقا مانند یک مباشر کاربلد وتیز هوش

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید