کدخبر : 7047
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
2 دیدگاه

واکنش مصطفی زمانی به زندانی شدن سرمایه گذار «شهرزاد»⇐خوشحال میشویم آنها که کلاهبرداری کرده‌اند به سزای اعمالشان برسند/ رقم خارج از عرفی بابت «شهرزاد» دریافت نکرده‌ام و پول زحمتکشی خود را گرفته‌ام!/نهادهای حکومتی میتوانند قراردادهای ما را بررسی کنند/ آیا حاضرند دستمزد چند میلیاردی عوامل را کم کنند ولی سود پولی که از طریق «شهرزاد» در شبکه نمایش خانگی و یا وی‌اودی‌ها و سایت‌ها جمع شده است به خود ما پرداخت کنند؟

نمایش خانگی: مدتی کوتاه بعد از صدور حکم بیست سال زندان و رد مال و ۷۴ ضربه شلاق برای محمدهادی رضوی از سرمایه گذاران فصل اول «شهرزاد» دو بازیگر اصلی این سریال واکنش نشان دادند.

مصطفی زمانی بازیگر نقش «فرهاد» در واکنش به زندانی شدن سرمایه گذار سریال «شهرزاد» بیان داشت: «هرکسی که کلاهبرداری کرده است باید به زندان برود» و «خوشحال می‌شویم که در شرایط سخت اقتصادی امروز که مردم در آن قرار گرفته‌اند کسی که کلاهبرداری کرده است به سزای کارش برسد.» درباره مشروع نبودن منبع مالی تأمین دستمزد خود در این سریال گفته است: «اگر من حقوق نامتعارفی گرفته‌ام خیانت کرده‌ام و اگر نهادهای حکومتی بخواهند، می‌گویم قراردادهایم را بررسی کنند. قراردادهای قبل و بعد ما در شبکه نمایش خانگی مشخص است و بعد از بررسی حاضرم اگر لازم باشد مقداری را که خارج از عرف است برگردانم.»

این بازیگر سینما و تلویزیون در عین حال خودش معتقد است: «من فکر نمی‌کنم رقم خارج از عرفی دریافت کرده‌ام. من صبح سر فیلمبرداری رفته و شب بازگشته‌ام و برای «شهرزاد» زحمت کشیده‌ام. در این سریال آب بسته نشده است و ما بازیگران پول زحمتکشی خود را گرفته‌ایم با این حال باز هم منتظر می‌مانیم تا ببینیم قانون چه می‌گوید.»

زمانی به نکته دیگری هم اشاره کرده و گفته است: «کسانی که می‌گویند باید بخشی از پول استرداد شود آیا حاضرند دستمزد چند میلیاردی عوامل را کم کنند اما سود پولی که از طریق این سریال در شبکه نمایش خانگی و یا وی‌اودی‌ها و سایت‌ها جمع شده است به خود ما پرداخت کنند؟ با این حساب باز هم دستمزد ما که از طریق سود حاصل از فروش سریال و زحمتی که متحمل شده ایم دریافت کرده ایم چندین برابر می‌شود.»

 

Likesواکنش مصطفی زمانی به زندانی شدن سرمایه گذار «شهرزاد»⇐خوشحال میشویم آنها که کلاهبرداری کرده‌اند به سزای اعمالشان برسند/ رقم خارج از عرفی بابت «شهرزاد» دریافت نکرده‌ام و پول زحمتکشی خود را گرفته‌ام!/نهادهای حکومتی میتوانند قراردادهای ما را بررسی کنند/ آیا حاضرند دستمزد چند میلیاردی عوامل را کم کنند ولی سود پولی که از طریق «شهرزاد» در شبکه نمایش خانگی و یا وی‌اودی‌ها و سایت‌ها جمع شده است به خود ما پرداخت کنند؟(1)Dislikesواکنش مصطفی زمانی به زندانی شدن سرمایه گذار «شهرزاد»⇐خوشحال میشویم آنها که کلاهبرداری کرده‌اند به سزای اعمالشان برسند/ رقم خارج از عرفی بابت «شهرزاد» دریافت نکرده‌ام و پول زحمتکشی خود را گرفته‌ام!/نهادهای حکومتی میتوانند قراردادهای ما را بررسی کنند/ آیا حاضرند دستمزد چند میلیاردی عوامل را کم کنند ولی سود پولی که از طریق «شهرزاد» در شبکه نمایش خانگی و یا وی‌اودی‌ها و سایت‌ها جمع شده است به خود ما پرداخت کنند؟(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. خیلی مسخره س که بخوان دستمزد عوامل رو پس بگیرن !!! این مث اینه که من برم دزدی کنم بعد با پولش از بقالی ماست بخرم بعد بیان به اون بقالی بگن پول ماستو باید پس بدی چون دزدی بوده . اون در مقابل خدماتی که ارائه داده پول گرفته حالا این پول دزدی بوده تقصیر اون نیست که !! باید پول رو از خود آقا دزده پس بگیرن

    Likes(1)Dislikes(0)
  2. بنده خدا.... الان نمیشه از دست این دزدا کاری کرد والا:/ یکاری میکنی بعدش معلوم میشه اسپانسرش دزد بوده و مورد دار...... ولی مصطفی زمانی مث همیشه سعی کرده معقول جواب بده . خداحفظش کنه

    Likes(1)Dislikes(1)
دیدگاه شما

*

code