کدخبر : 252
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۲
فاقددیدگاه

واکنش به گزارش نمایش خانگی⇐افزودن نام یک شرکت دیگر به فهرست نامزدهای بهترین شرکت پخش جشنواره یاس

ساعاتی بعد از گزارش نمایش خانگی و ذکر ایراد اصلی فهرست نامزدهای بخش برترین ویدیورسانه و شرکت پخش جشنواره یاس، اصلاحیه ای کامل بر این بخش وارد شد و یک شرکت تازه به فهرست نامزدها افزوده شد.

نمایش خانگی: روز گذشته و بعد از انتشار نام نامزدهای بخش برترین ویدیورسانه و شرکت پخش جشنواره یاس از سوی روابط عمومی این جشنواره(اینجا را بخوانید) گزارشی در نمایش خانگی منتشر کردیم و از بی رقیب بودن شرکت پخش هنرنمای پارسیان در فهرست نامزدها گلایه کردیم.

به گزارش نمایش خانگی در میان فهرست نامزدهای این بخش سه ویدیورسانه سینما۲۴، سوره و تصویرگستر پاسارگاد و فقط یک شرکت پخش به نام هنرنمای پارسیان وجود داشت و همین یگانه بودن هنرنمای پارسیان بود که مفهوم رقابت را زیر سوال می برد.(اینجا را بخوانید)

ساعاتی بعد از انتشار آن گزارش بدون هر گونه توضیحی، تعداد نامزدهای این بخش از جشنواره یک عدد افزایش یافت و نام شرکت “تصویردنیای هنر” نیز به فهرست نامزدها افزوده شد.

حالا نام پنج موسسه «سینما ۲۴»، «هنرنمای پارسیان»، «هنرهای تصویری سوره» ،«تصویر گستر پاسارگاد» و «تصویر دنیای هنر» در میان نامزدها دیده می شود که در این بین رقابت بهترین پخش میان «هنرنمای پارسیان» و «تصویردنیای هنر» است.

Likesواکنش به گزارش نمایش خانگی⇐افزودن نام یک شرکت دیگر به فهرست نامزدهای بهترین شرکت پخش جشنواره یاس(0)Dislikesواکنش به گزارش نمایش خانگی⇐افزودن نام یک شرکت دیگر به فهرست نامزدهای بهترین شرکت پخش جشنواره یاس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=252
مطالب مرتبط
دیدگاه شما