کدخبر : 3264
دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
فاقددیدگاه

همراهی حمید فرخ‌نژاد با معاونت قرآن و عترت ارشاد+عکس

فیلم «یاسین» با بازی حمید فرخ نژاد که با حمایت معاونت قرآن و عترت ارشاد و همچنین صداوسیما تولید شده به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: حمید فرخ نژاد بازیگری که از ابتدای امسال تاکنون دو کمدی «گشت۲» و «خوب بد جلف» را در شبکه خانگی داشته که هر دو در زمره آثار پرمخاطب شبکه خانگی بوده اند با فیلمی به نام «#یاسین» به شبکه خانگی آمده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فیلم «یاسین» را حامد امرایی ساخته و از طریق موسسه #هنرنمای_پارسیان به شبکه خانگی عرضه شده است.

حمید فرخ نژاد در «یاسین» ایفاگر مردیست در کار ساخت و ساز که فرزند خردسالش حافظ قرآن است و همین عاملی میشود برای سوءاستفاده پدر از فرزند در جهت دور زدن قوانین!

«یاسین» را محسن علی اکبری تهیه کننده فیلم فاخر «استرداد» با حمایت صداوسیما و معاونت قران و عترت ارشاد تولید کرده است.

پریوش نظریه، حسین سلیمانی، یوسف مرادیان، رضا توکلی و آزاده شمس از دیگر بازیگران «یاسین» هستند.

نکته غریب درباره «یاسین» آن است که در بخش پشت صحنه آن اغلب به جای یک نفر، دو نفر هستند که متصدی انجام کار بوده اند.!!! مثلا تدوین آن توسط حسین زندباف و مهران کرمی صورت گرفته یا فیلمبرداری آن توسط بهرام بدخشانی و فریدون شیردل انجام شده یا صدابرداران آن یدالله نجفی و روح الله جعفربیگلو بوده اند.

در بخش نویسندگان هم نام دو نفر آمده است؛ ناصر هاشم زاده رفیق سالهای پیش مجید مجیدی و نویسنده «بید مجنون» و همچنین امیر عربی که این روزها «سارا و آیدا»ی مازیار میری را روی پرده دارد.

یاسین

یاسین

Likesهمراهی حمید فرخ‌نژاد با معاونت قرآن و عترت ارشاد+عکس(0)Dislikesهمراهی حمید فرخ‌نژاد با معاونت قرآن و عترت ارشاد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما