کدخبر : 6095
یکشنبه 27 ژانویه 2019 - 15:21
یک دیدگاه

هشدار به موقع یک رسانه اصولگرا درباره تراکم عرضه سریال در شبکه خانگی⇐آقای انتظامی! آیا بعد از فیلمسوزی در سینما بناست سریال سوزی در شبکه خانگی را شاهد باشیم؟؟

نمایش خانگی: تراکم عرضه سریال در شبکه خانگی طی دو ماه اخیر بدجوری پرسش ساز شده!! بعد از عرضه سریال هارور “احضار” و سریال کودک “هشتگ خاله سوسکه” که همزمان بوده با عرضه فصل دوم “ممنوعه” بزودی دو سریال دیگر هم وارد پروسه عرضه در شبکه خانگی خواهند شد که رکوردی تازه است.

روزنامه اصولگرای “جوان” با هشداری به موقع درباره تراکم اکران در شبکه خانگی از مدیران سینمایی خواسته است با یک برنامه ریزی درست جلوی سریال سوزی در این مدیوم را بگیرد.

متن تحلیل “جوان” را بخوانید:

در حالیکه از ابتدای سال تاکنون در هیچ فصلی بیش از دو سریال همزمان در شبکه خانگی عرضه نشده به ناگاه در فاصله کمتر از سه مانده به پایان سال پنج سریال مترصد عرضه به شبکه خانگی اند.

سریال “احضار” که اولین تجربه تاریخ سریال سازی در ژانر هارور است اخیرا به شبکه خانگی آمده و فقط دو هفته بعد از آن سریال “هشتگ…” هم بدان پیوسته و ظرف روزهای آینده دو سریال “نهنگ آبی” و “ریکاوری” هم بدان می پیوندند.

دو سریال کمدی “رقص روی شیشه” و “سالهای دور از خانه” هم تا یک ماه آینده عرضه خود را آغاز میکنند تا با احتساب “ممنوعه” سیاهه سریالهای در حال عرضه به هفت سریال برسد!

آیا منطقی پشت صدور مجوز متوالی عرضه این سریالها هست؟ آیا اداره کل نمایش خانگی ارشاد حواسش نبوده که این عرضه همزمان ممکن است به شکست متوالی سریالها بینجامد و فرصت پرزنت درست آثار را هم از صاحبان آنها میگیرد؟؟؟

این رویه درست شبیه روالیست که در اکران نیمه دوم سال سینماها شاهدیم که همزمان با هم ده ها فیلم روی پرده میروند و به جز یکی دو فیلم بقیه نیز باید به فروشهای متوسط و ضعیف بسنده کنند!

اداره کل نمایش خانگی ارشاد برای جلوگیری از اتلاف سرمایه های سریال سازان هم که شده باید تنفسی لااقل چندهفته ای را بین عرضه آنها ایجاد کند. این طور نیست؟؟

Likesهشدار به موقع یک رسانه اصولگرا درباره تراکم عرضه سریال در شبکه خانگی⇐آقای انتظامی! آیا بعد از فیلمسوزی در سینما بناست سریال سوزی در شبکه خانگی را شاهد باشیم؟؟(1)Dislikesهشدار به موقع یک رسانه اصولگرا درباره تراکم عرضه سریال در شبکه خانگی⇐آقای انتظامی! آیا بعد از فیلمسوزی در سینما بناست سریال سوزی در شبکه خانگی را شاهد باشیم؟؟(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. من تا امروز بیشتر سریال ها رو خریده بودم ولی با این حجم روبرو نشده بودم. قیمت بالا هم از یه طرف. قضاوت با خودتون هست. به نظرتون میشه هفته ۴-۵ تا ۱۰ تومن و ماهی ۱۶-۲۰ تا ۱۰ تومن حدود ۲۰۰ هزار تومن هزینه خرید سریال کرد با این وضع اقتصادی؟

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما

*

code