هدف از دیدار علی فتح‌الله‌زاده و تهیه‌کننده فیلم پرفروش ناصر حجازی با محمدرضا عارف چه بود؟+عکس

امیر رفیعی در کنار ناصر حجازی

نمایش خانگی: علی فتح الله زاده مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال تهران و امیر رفیعی سازنده مسیتند «من ناصر حجازی هستم» که پرفروشترین مستند سالهای اخیر شبکه خانگی بوده است با حضور در دفتر دکتر محمدرضا عارف به دلیل حضور او در نخستین جشنواره فوتبال ایران که به نام «جشنواره حجازی » برگزار شد، با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند.

در این دیدار ،رئیس بنیاد امید ایرانیان با قدردانی از تلاش‌های دست اندرکاران جشنواره ناصر حجازی بر لزوم زنده نگه داشتن نام و یاد اسطوره‌های ورزشی تاکید کرد و گفت: رمز ماندگار شدن چهره‌هایی همچون مرحوم ناصر حجازی اخلاق مداری ایشان بود و باید از طریق ابزارهای مختلف از جمله صنعت سینما تلاش شود وجوه اخلاقی چهره‌های ورزشی برای نسل جوان روشن‌تر شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اظهار نگرانی از رواج  بی اخلاقی در جامعه از ورزشکاران و هنرمندان خواست با استفاده از ظرفیت های خود به دنبال حاکمیت اخلاق در جامعه باشند.

رفيعى نيز در صحبت هاى خود از روند ساخت فيلم مربوط به تاريخ باشگاه استقلال سخن گفت كه براى اولين بار در ايران به لحاظ تصويرى پيرامون يك باشگاه در حال انجام است و در فرهنگ سازى  احترام بيشتر و بهتر به پيشكسوت مى تواند موثر باشد. فيلمى كه وى آن را در كنار تهيه، كارگردانى هم مى كند و خشايار الوند نويسنده آن است.

گفتنی است متن لوح اهدایی با امضای دکتر فتح الله زاده یکی از اعضای هیات داوران و امیر رفیعی مدیر جشنواره به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمدرضا عارف
سپاس بی کران ما را برای همراه شدن در راه برپایی نخستین جشنواره فوتبال ایران پذیرا باشید.
بی شک بدون حضورتان، جشنواره آنی نبود که برگزار گردید و جز به لطف همراهی بی دریغی که داشتید، این دشوار امکان پذیر نمی شد.
این لوح به پاسداشت تشریف فرمایی موثر جنابعالی در جشنواره حجازی از نخستین جشنواره فوتبال ایران تقدیم حضورتان می گردد.
یادگاری است از شبی به نام بزرگ مرد تاریخ ورزش ایران ناصر حجازی.

دیدار امیر رفیعی و علی فتح الله زاده با محمدرضا عارف
دیدار امیر رفیعی و علی فتح الله زاده با محمدرضا عارف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید