کدخبر : 4069
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
فاقددیدگاه

«نهنگ۲» هم قاچاق شد⇐آقای کمیته صیانت! شوآف امحای دی.وی.دی را بیخیال شو؛ دزد اصلی در فضای مجازی است!

نمایش خانگی: انتشار نسخه قاچاق کمدی پرفروش «نهنگ۲» در فضای مجازی، درست بعد از اعلام رسمی خبر عرضه اش طی یک هفته آینده، پرسشهای بسیاری را پیش روی فعالان شبکه خانگی قرار داد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فیلم «نهنگ۲» اولین فیلم پرفروش ماههای اخیر نیست که قاچاق میشود؛ پیشتر نسخه هایی از «گشت۲»، «ابد…»، «…آلبالو» هم پیش از اکران نسخه رسمی در شبکه مجازی قاچاق شده و مدتی بعد هم سر از پیاده روها درآورده بودند.

این قاچاق دامنگیر محصولات پرسود خانگی را بگذارید کنار شوآف هفته قبل مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری در راه‌اندازی مراسم امحای فیلمهای قاچاق تا پرسشها دوبرابر شود.

مهدی یزدانی مدیرعامل تازه رسانه های تصویری که دبیر کمیته صیانت از محصولات فرهنگی هم هست همچنان به مانند یک دهه قبل گمان دارد که ضرر اصلی را به شبکه خانگی قاچاقچیان میدانی وارد میکنند و در این راستاست که مراسم امحای ۵میلیون لوح فشرده قاچاق را راه می‌اندازد.

اما واقعیت تلخ آن است که قاچاقچیان واقعی در فضای مجازی از سایتهای اینترنتی و اخیرا کانالهای تلگرامی پراکنده اند و هرچقدر هم دی وی دی قاچاق را خرد کنید باز هم این جماعت مجازی بی دردسر مشغول فعالیت خود هستند.

پرسش اینجاست که مهدی یزدانی برای مقابله با قاچاقچیان مجازی چه برنامه ای دارد؟ و میخواهد با آنها چه کند؟ اینکه چند هنرمند را به مراسم امحای نسخه های قاچاق دعوت کنیم و از آنها بخواهیم درباره بدی‌های قاچاق مصاحبه کنند روندیست که اگر جواب داده بود یک دهه زودتر جواب می‌داد.

برخورد با قاچاقچیان مجازی با این حرکتهای تبلیغاتی جواب نمی‌دهد. یزدانی البته سالها در حیطه خانگی فعالیت نداشته و نباید هم بداند اوضاع از چه قرار است! اما آیا امکان این هم وجود ندارد در اسرع وقت نشستی با فعالان خانگی که مدام اموالشان به غارت می‌رود گذاشته و از آنها درباره چگونگی برخورد با قاچاقچیان مجازی پرس و جو کند؟

Likes«نهنگ۲» هم قاچاق شد⇐آقای کمیته صیانت! شوآف امحای دی.وی.دی را بیخیال شو؛ دزد اصلی در فضای مجازی است!(0)Dislikes«نهنگ۲» هم قاچاق شد⇐آقای کمیته صیانت! شوآف امحای دی.وی.دی را بیخیال شو؛ دزد اصلی در فضای مجازی است!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما