کدخبر : 2082
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۲۱
یک دیدگاه

نسخه قاچاق «گشت۲» به خیابانها رسید⇔فرخ‌نژاد: دست قانون جلوي سارقين بالاست!

در حالی که بنا بود قسمت دوم کمدی «گشت ارشاد» از سوی موسسه هنرهای تصویری سوره به شبکه خانگی عرضه شود اما به تازگی نسخه ای از فیلم در شبکه قاچاق توزیع شده است.

نمایش خانگی: در روزهای که کمدی «گشت۲» بعد از گذشت حدود دو ماه از اکران همچنان فروش خوب خود را دارد و به زودی هم ۲۰ میلیاردی خواهد شد نسخه ای قاچاق از فیلم به شبکه زیرزمینی عرضه محصولات خانگی وارد شده؛ نسخه ای که در برخی از سایتهای غیرمجاز عرضه محصولات تصویری هم عرضه می شود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این اتفاق با واکنش حمید فرخ نژاد بازیگر و از تهیه کنندگان فیلم مواجه شده است.

فرخ نژاد در متنی اجتماعی نوشته است: باعث تاسفه اعلام كنم كه نسخه قاچاق فيلم «گشت۲ » وارد بازار شده و متاسف ترم كه اعلام كنم طي هفته گذشته در اين ارتباط شكايتي تنظيم و به دادگاه رسانه تسليم كرديم ولي تمام تلاشهاي قانوني ما براي جلوگيري از اين سرقت بي نتيجه موند، پليس فتا، پليس امنيت و شوراي صيانت سينما فقط اظهار تأسف كردن و ديگر هيچ…

این بازیگر ادامه داده است: عملا دست قانون جلوي سارقين بالاست و نسخه غير قانوني «گشت ٢» عيان و در محيطي امن در حال خريد و فروش، متاسفم براي سينمايي كه هيچ پناهي ندارد. بعنوان يك شهروند نااميد از قانون از شما تقاضا ميكنم با سارقين همكاري نكنيد و نسخه قاچاق را دانلود و خريداري نكنيد.

Likesنسخه قاچاق «گشت۲» به خیابانها رسید⇔فرخ‌نژاد: دست قانون جلوي سارقين بالاست!(0)Dislikesنسخه قاچاق «گشت۲» به خیابانها رسید⇔فرخ‌نژاد: دست قانون جلوي سارقين بالاست!(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما