مجله تصویری «قاب سینما» به شبکه خانگی می‌آید

قاب سینما
قاب سینما

نمایش خانگی: در دورانی که علاوه بر شبکه‌های تلویزیونی، برخی سامانه‌های فعال در فضای مجازی هم به ارائه مجلات تصویری سینمایی می‌پردازند به تازگی مجوز ساخت یک مجله تصویری با نام «قاب سینما» برای شبکه خانگی صادر شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، مجموعه «قاب سینما» مجله ای تصویری محصول گلرنگ رسانه است که فصل اول آن در پنج قسمت و به صورت ماهانه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد. شهاب کاظمی و میلاد معتمدی‌فر کارگردانی این مجله تصویری را برعهده دارند.

«قاب سینما» می کوشد علاوه بر سینما، مدیومی به نام شبکه نمایش خانگی که در این سالها به رقیبی برای سینما بدل شده را نیز پوشش دهد.

«قاب سینما» مجموعه ای آیتم‌محور است که در قسمتهای 60 دقیقه‌ای به مخاطبان عرضه خواهد شد. علاوه بر عرضه به صورت لوح فشرده از طریق شبکه خانگی این مجموعه با یک اختلاف زمانی در فضای مجازی هم منتشر خواهد شد.

 در کنار مرور اخبار و ارائه تحلیلهای موردنیاز مخاطب عام، حاشیه‌نگاری تصویری و گزارش پشت صحنه‌های دیده نشده آثار روز سینما و شبکه خانگی و بخشی ویژه شوخیهای طنازانه با اتفاقات سینما و شبکه خانگی در «قاب سینما» ارائه خواهد شد.

نخستین قسمت «قاب سینما» که بخشهایی از آن به واقعه‌نگاری پشت پرده برگزاری جشنواره فجر اختصاص دارد اسفند ماه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید