قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس

سیزده شمالی(قسمت پنجم)

نمایش خانگی: بالاخره بعد از چند هفته وقفه قسمت پنجم «سیزده شمالی»علیرضا امینی از طریق موسسه «دنیای هنر» به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» قسمت تازه «سیزده شمالی» با افزایش زمانی نسبت به قسمتهای قبل آمده است شاید به این خاطر که کم بودن مدت زمان قسمتهای پیشین قدری موجب انتقادات شده بود.

در این سریال بازیگرانی همچون حمید گودرزی داور مسابقه، و کامبیز دیرباز، محمدرضا هدایتی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی، سحر قریشی، لیلا اوتادی، سمانه پاکدل و بهاره افشاری از شرکت‌کنندگان مسابقه‌اند که در دو گروه خانم‌ها و آقایان به رقابت می‌پردازند.

«۱۳ شمالی» یک  مسابقه بین دو گروه از بازیگران چهره مرد و زن است که در گروه آقایان کامبیز دیرباز، محمدرضا هدایتی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی و در گروه خانم‌ها، سحر قریشی، لیلا اوتادی، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند. این دو گروه با داوری حمید گودرزی در جنگل‌های بهشهر و نوشهر به رقابت می‌پردازند. این دو تیم در طی ۱۰ روز با یکدیگر رقابت خواهند داشت و در هر روز یک دور از مسابقات برگزار می‌شود. تیم بازنده باید برای دور بعد، یک نفر را از بین خودشان حذف کند تا با این روند تیم‌ها به مرحله نهایی برسند.

به دلیل رعایت شرایط اقتصادی جامعه، ۶ قسمت باقی‌مانده از «۱۳ شمالی» در غالب ۴ قسمت با زمان بیشتر به بازار ارائه خواهد شد و علاقه‌مندان به تماشای این سریال می‌توانند از طریق سایت‌ سلام سینما ‌اقدام به خرید و دانلود قانونی آن نمایند.

سیزده شمالی(قسمت پنجم)
سیزده شمالی(قسمت پنجم)

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید