کدخبر : 5177
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
فاقددیدگاه

قسمت پنجم «بالشها» با اتفاقات بامزه در شبکه خانگی+عکس

نمایش خانگی: قسمت پنجم سریال خانگی «بالشها»ی احمد درویشعلی پور از طریق موسسه «هنراول» به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» سریال «بالشها» که به صورت عروسکی تولید شده است از حضور داریوش فرضیایی به عنوان هنرپیشه اصلی در کنار تعدادی عروسک که هر کدام یک بالش هستند سود می برد.

موزیکال بودن «بالشها» در کنار فضای داستانی شاد و سرخوشانه ای که برایش تدارک دیده شده آن را محصولی مطلوب مخاطبان کودک می کند.

در این مجموعه  ١٥شخصیت عروسکی در کنار شخصیت های دیگر، قصه ها را روایت می‌کنند؛ محوریت «بالشها» درباره بالشهایی است که از دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن آدم ها به ستوه آمده اند و بر علیه آدم ها اعلان جنگ می‌کنند.

داریوش فرضیایی، ارژنگ امیر فضلی، امیر نوری، رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، امیر محمد متقیان و ملیکا شریفی‌نیا به همراه بازیگران کودک ترنم کرمانیان، دینا غلامی و محمدرضا درویشعلی پور به همراه صداپیشگان مهرداد مصلحی، مینا گلپایگانی، علیرضا وارسته، سامان مظلومی، سامان فرشید نیا، ریحانه حسینی، عسل غروی و آرش خداکرمی در مجموعه نمایشی «بالش ها» همکاری داشته اند.

بالشها(قسمت پنجم)

بالشها(قسمت پنجم)

Likesقسمت پنجم «بالشها» با اتفاقات بامزه در شبکه خانگی+عکس(10)Dislikesقسمت پنجم «بالشها» با اتفاقات بامزه در شبکه خانگی+عکس(4)
image_print
امتیاز:
(10) (4)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما