کدخبر : 2836
پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
فاقددیدگاه

فیلم حاشیه‌ساز شهاب حسینی بلافاصله بعد از اکران به شبکه خانگی آمد+عکس

فیلم «امتحان نهایی» با بازی شهاب حسینی در نقش اصلی که عدم حضورش در جشنواره فجر حاشیه ساز شده بود به شبکه خانگی وارد شد.

نمایش خانگی: فیلم «امتحان نهایی»عادل یراقی بلافاصله بعد از پایان اکران از طریق موسسه تصویردنیای هنر به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این فیلم که از حضور شهاب حسینی و لیلا زارع در نقشهای اصلی سود می‌برد براساس طرحی از عباس کیارستمی ساخته شده است.

«امتحان نهایی» از جمله آثاری بود که عدم راهیابی آن به جشنواره سی و چهارم فیلم فجر حاشیه ساز شد و حتی برخی رسانه‌ها گمانه هایی درباره مضمون غیرمتعارف آن بیان کردند.

با این حال «امتحان نهایی» از اواسط بهار امسال در گروه آزاد روی پرده رفت بدون آن که کسی بتواند از مضمون آن درکی غیرمتعارف داشته باشد.

«امتحان نهایی» داستان دبیری را روایت میکند که عشقش به مادر یکی از دانش آموزان و سوءتفاهم همی دانش آموز نسبت به وی است که سرنوشتی تراژیک را برایش رقم میزند…

پس از «گشت۲» که همزمان با اکران به دلیل قاچاق به شبکه خانگی عرضه شد حالا «امتحان نهایی» دومین فیلم اکران۹۶ است که در کمترین فاصله نسبت به اکران به شبکه خانگی می آید.

امتحان نهایی

امتحان نهایی

Likesفیلم حاشیه‌ساز شهاب حسینی بلافاصله بعد از اکران به شبکه خانگی آمد+عکس(0)Dislikesفیلم حاشیه‌ساز شهاب حسینی بلافاصله بعد از اکران به شبکه خانگی آمد+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما