کدخبر : 1345
یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۳۰
فاقددیدگاه

فروش رایت ویدیویی «سلام بمبئی» با رقمی میلیاردی

درحالیکه فروش «سلام بمبئی» در اکران سینماها از 14.5 میلیارد عبور کرده است رقم رایت خانگی این فیلم هم حدودا یک میلیارد بوده است!

نمایش خانگی: «سلام بمبئی» از جمله آثار اکران ۹۵ سینمای ایران بود که مایه های عاشقانه آن در کنار فضای پررقص و آوازی که حاصل تولید مشترک میان ایران و هند بود موجب شد فیلم فروش خوبی هم در اکران داشته باشد و تاکنون رقم ۱۴٫۵ میلیارد فروش را رد کرده باشد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این فروش بالا سبب ساز آن شد که رقم رایت ویدیویی فیلم هم بالا برود.

سیروس ذوالفقاری مدیرعامل ویدیورسانه تدبیروامیدماندگار که شریک پخش دنیای هنر هم هست با اشاره به اینکه فیلم «سلام بمبئی» از طریق تصویرگسترپاسارگاد با پخش دنیای هنر به شبکه خانگی خواهد آمد به «نمایش خانگی» گفت: برنامه ریزی بر این مبنا صورت گرفته است که تا اواخر فروردین ۹۶ نسخه خانگی «سلام بمبئی» به شبکه خانگی عرضه شود.

ذوالفقاری با اشاره به رقم رایت ویدیویی فیلم اظهار داشت: با توجه به فروش بالای فیلم بالا رفتن رقم رایت ویدیویی آن قابل پیش بینی بود و گویا برای خرید آن حدود یک میلیاردی صرف شده است.

پیش از این جواد نوروزبیگی تهیه کننده «سلام بمبئی» از این گفته بود که پکیج خانگی «سلام بمبئی» علاوه بر نسخه اصلی و دوبله فیلم، حاوی آلبوم عکس و البته فیلم پشت صحنه هم هست.

 

Likesفروش رایت ویدیویی «سلام بمبئی» با رقمی میلیاردی(1)Dislikesفروش رایت ویدیویی «سلام بمبئی» با رقمی میلیاردی(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما