کدخبر : 534
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
فاقددیدگاه

فروش اینترنتی محصولات «هنرهای تصویری سوره» وابسته به حوزه هنری با ۵۰ درصد تخفیف⇒آیا تخصیص این تخفیفها برای ویدیورسانه‌های خصوصی هم میسر است؟

موسسه هنرهای تصویری سوره وابسته به حوزه هنری درحالی عرضه اینترنتی محصولاتش با 50 درصد تخفیف را راه اندازی کرده که تخصیص چنین تخفیفهایی برای بسیاری از شرکتهای ویدیورسانه بخش خصوصی ممکن نیست.

نمایش خانگی: فروش اینترنتی کلیه محصولات توزیع شده در شبکه نمایش خانگی موسسه «هنرهای تصویری سوره » حوزه هنری آغاز شد.

به گزارش نمایش خانگی مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره در حالی خبر از آغاز فروش اینترنتی محصولات این موسسه تا سقف ۵۰ درصد تخفیف داده که به نظر می رسد تخصیص چنین تخفیفهایی برای بسیاری از شرکتهای خصوصی ویدیورسانه ممکن نباشد و صرفا برای شرکتی مانند هنرهای تصویری سوره که وابسته به حوزه هنری است، امکان دارد.

سعید خندق آبادی مدیرعامل موسسه «هنرهای تصویری سوره» گفت: با توجه به رشد شهرها و جمعیت، مردم جهت تامین نیاز روزمره مجبور به هزینه منابع ارزشمندی مانند زمان و انرژی هستند. در حالی‌که می‌‌توان بدون صرف هزینه‌‌های فوق اقلام مورد نیاز را از طریق فروشگاه‌‌های مجازی تامین کرد.

وی افزود: فروش اینترنتی در میان مردم از جایگاه خوبی برخوردار است و امروزه فروش اینترنتی رقیب سرسختی برای فروشگاه‌های فیزیکی شده است.

خندق آبادی با بیان این‌که بخش بزرگی از فروش اینترنتی مرتبط با محصولات فرهنگی می‌باشد که تمامی ژانرها (از جمله کودک و نوجوان، اجتماعی، کمدی، دفاع مقدس و …) در بر گرفته است و همچنین در رصد محصولات فرهنگی که به صورت فیزیکی توزیع می‌شدند متوجه شدیم که عرضه و فروش اینترنتی کلیه محصولات فرهنگی میتواند در رونق شبکه نمایش خانگی و همچنین برای مخاطبان ما بسیار با اهمیت باشد.

مدیرعامل موسسه «هنرهای تصویری سوره» در پایان گفت: علاقه‌مندان به دریافت محصولات فرهنگی می‌‌توانند با مراجعه به نشانی www.vacsoureh.com اقلام مورد نظر را در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌‌ترین قیمت در تهران و شهرستان‌ها تهیه کنند.

از ویژگی‌های خرید اینترنتی محصولات موسسه «هنرهای تصویری سوره » با توجه به حذف بسیاری از هزینه‌ها در توزیع فیزیکی و همینطور با دریافت سود بسیار کم محصولات، تا ۵۰ درصد تخفیف برای خرید اینترنتی محصولات خود قرار داده است.

Likesفروش اینترنتی محصولات «هنرهای تصویری سوره» وابسته به حوزه هنری با ۵۰ درصد تخفیف⇒آیا تخصیص این تخفیفها برای ویدیورسانه‌های خصوصی هم میسر است؟(0)Dislikesفروش اینترنتی محصولات «هنرهای تصویری سوره» وابسته به حوزه هنری با ۵۰ درصد تخفیف⇒آیا تخصیص این تخفیفها برای ویدیورسانه‌های خصوصی هم میسر است؟(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=534
مطالب مرتبط
حوزه هنری یک بار برای همیشه به این سوالات پاسخ دهد⇐موسسه هنرهای تصویری سوره متعلق به حوزه است یا کاملا خصوصی است؟؟/اگر این موسسه، خصوصی است چرا با برند حوزه کار میکند؟؟/اگر این موسسه برای حوزه است چرا برای خرید کمدیهای مسأله‌دار، بریز و بپاش میکند و شریک تولید سریال پرهزینه و مجهول المنابع «دل» میشود؟/آیا روسای حوزه رعایت نام پدربزرگ مدیر سوره را میکنند؟؟/نکند خدای نکرده برند حوزه مجالی شود برای ورود پولهای بی‌مسئولیت به شبکه خانگی!!؟؟
مدیرعامل ویدیورسانه منسوب به حوزه؛ شریک تولید سریال‌ساز مغضوب رسانه‌های دوستدار حوزه!!؟؟
در نشست پرحاشیه مدیرعامل موسسه «هنرهای تصویری سوره» مطرح شد⇐پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمایی فقط ۲میلیون مخاطب دارند اما شبکه خانگی گاهی تا ۱۰میلیون مخاطب هم دارد/بیش از هفتاد درصد عناوین «هنرهای تصویری سوره» مربوط به آثار ارزشی است اما چاره‌ای نداریم که برای بازگشت سرمایه رایت فیلمهایی مانند «گشت۲» و «هزارپا» را هم از آن خود کنیم!/اینکه در برخی رسانه‌ها درج شده که ما بودجه دولتی دریافت می کنیم کذب محض است!!/از ۲۸ شرکت فعال شبکه خانگی فقط ۶ شرکت باقی مانده!!/ارشاد نه تنها هیچ کمکی به موسسات خانگی نمی‌کند که به‌خاطر «برجام»(!!)حق عرضه نسخه دوبله محصولات فاخر خارجی را هم از ما گرفته!!!/به شرکتهای باسابقه خانگی اجازه عرضه فیلم خارجی نمی‌دهند اما نه فقط خودشان اکران خارجی راه انداخته‌اند بلکه سامانه‌های ویدیوی درخواستی نیز هر فیلمی را که بخواهند عرضه میکنند!!!
خرید رایت خانگی «هزارپا» با قیمتی نجومی توسط موسسه وابسته به حوزه؟⇐مدیرعامل موسسه تکذیب کرد!
مدیر موسسه هنرهای تصویری سوره: افزایش قیمت محصولات خانگی به ریزش مخاطب به خصوص در شهرستانها منجر خواهد شد
دیدگاه شما