کدخبر : 207
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
فاقددیدگاه

عرضه خانگی دو فیلم از کمدی «یک دزدی عاشقانه» به قیمت یک فیلم+عکس

کمدی «یک دزدی عاشقانه» به همراه مستند پشت صحنه آن «از اسب افتاده» که ریتمی مفرح دارد از دوشنبه 22 آذرماه در شبکه خانگی عرضه خواهد شد.

نمایش خانگی: بعد از پشت سر گذاشتن ماه های محرم و صفر و ورود به ماه ربیع الاول به تدریج فیلمهای با درونمایه کمدی وارد شبکه خانگی خواهند شد.

به گزارش نمایش خانگی اولین فیلم کمدی که بناست از هفته آینده به شبکه خانگی عرضه شود “یک دزدی عاشقانه” ساخته امیرشهاب رضویان است.

“یک دزدی عاشقانه”  که از حضور مهدی هاشمی، فرهاد آییش و لادن مستوفی سود می برد داستان دو سارق سابقه دار را بیان می کند که بعد از مدتها وقتی از زندان آزاد می شوند به سراغ بانویی می روند که شریک آخرین سرقت آنها بوده و باید سهم آنها از سرقت را بپردازد.

“یک دزدی عاشقانه” از طریق موسسه گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد و علاوه بر فیلم اصلی شامل یک مستند ۷۰ دقیقه ای از پشت صحنه فیلم با نام “از اسب افتاده” هم هست که روند تولید فیلم را در فضایی مفرح به تصویر می کشد.

“یک دزدی عاشقانه” و “از اسب افتاده” در یک دی.وی.دی با قیمت ۵ هزار تومان از دوشنبه ۲۲ آذرماه در شبکه خانگی توزیع خواهند شد.

یک دزدی عاشقانه

یک دزدی عاشقانه

Likesعرضه خانگی دو فیلم از کمدی «یک دزدی عاشقانه» به قیمت یک فیلم+عکس(0)Dislikesعرضه خانگی دو فیلم از کمدی «یک دزدی عاشقانه» به قیمت یک فیلم+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=207
مطالب مرتبط
دیدگاه شما