کدخبر : 1136
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۰۴
فاقددیدگاه

عاشقانه سیاسی هانیه توسلی به‌همراه پشت صحنه به شبکه خانگی رسید+عکس

هانیه توسلی با عاشقانه سیاسی «سیانور» که فرازهایی از چگونگی تغییر ایدئولوژی در سازمان مجاهدین را به تصویر کشیده به شبکه خانگی آمد.

نمایش خانگی: «سیانور» بهروز شعیبی با درونمایه ای سیاسی-تاریخی که روایتی عاشقانه از رابطه میان یک مأمور امنیتی و دختری چریک با بازی پدرام شریفی و هانیه توسلی را ارائه می کند به شبکه خانگی رسید.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» نسخه خانگی فیلم سینمایی «سیانور» به همراه فیلم کوتاه پشت صحنه از روند ساخت فیلم و همین طور عکسهای صحنه و پشت صحنه از طریق موسسه هنرهای تصویری سوره به شبکه خانگی آمده است.

مهدی هاشمی بازیگر کارکشته ایرانی در این فیلم در نقش یک بازجوی ساواک ظاهر شده است و فیلم در بطن خود به چگونگی ایجاد تغییر ایدئولوژی در سازمان مجاهدین خلق پرداخته است.

بابک حمیدیان، بهروز شعیبی، حامد کمیلی، آتیلا پسیانی، رضا مولایی، فرزین صابونی، فریدون محرابی، سارا توکلی، وحید حبیبیان و وحید رونقی دیگر بازیگران فیلم هستند.

سیانور

سیانور

Likesعاشقانه سیاسی هانیه توسلی به‌همراه پشت صحنه به شبکه خانگی رسید+عکس(0)Dislikesعاشقانه سیاسی هانیه توسلی به‌همراه پشت صحنه به شبکه خانگی رسید+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما