کدخبر : 1403
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۶:۱۶
فاقددیدگاه

صدور پروانه نمایش خانگی برای دو فیلم⇐یکی فیلمی که بخاطر GEM یک هفته توقیف شد و دیگری یک محصول مشترک+عکس

شورای پروانه نمایش خانگی با صدور مجوز خانگی دو فیلم موافقت کرده است؛ یکی فیلمی که حین اکران، یک هفته ای بخاطر جم توقیف بود و دیگری فیلمی محصول مشترک ایران-اوکراین-چک که بناست در هنروتجربه اکران شود.

نمایش خانگی: شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه ۲عنوان موافقت کرد.

 به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» در جلسه۲۲ اسفند شورای پروانه نمایش خانگی كه با حضور اكثريت اعضاء برگزار شد، با عرضه فیلمهاي «مشکل گیتی» به تهيه كنندگي و کارگردانی بهرام کاظمی و «خاطرات پاییزی» به تهيه كنندگي سید امیر سیدزاده و کارگردانی علی فخرموسوی موافقت شد.

«مشکل گیتی» که یک کمدی-فانتزی با مضمون زندگی دو زوج است؛ یکی زوجی میانسال که دچار توهم نسبت به یکدیگرند و دیگری زوجی جوان که قصد دارند به زوج اول کمک کنند در جهت خروج از توهم.

«مشکل گیتی» تنها فیلم تاریخ سینمای ایران است که بخاط پخش تیزر از جم حدودا یک هفته ای توقیف شد و بعد از آن و با رایزنی میان مقامات قضایی و صاحبان فیلم بود که توانست مجوز اکران پیدا کند. گویا رایت خانگی این فیلم را هنرهای تصویری سوره از آن خود کرده و به زودی آن را در شبکه خانگی عرضه خواهد کرد.

«خاطرات پاییزی» یک محصول مشترک میان ایران-اوکراین-چک است و قصه دختری را به تصویر می‌كشد كه خانه و خانواده‌اش مورد حمله و تجاوز گروه‌های تروریستی قرار گرفته است؛ این فیلم احتمالا با دریافت پروانه نمایش خانگی آماده اکران در گروه هنروتجربه خواهد شد.

مشکل گیتی

مشکل گیتی

خاطرات پاییزی

خاطرات پاییزی

Likesصدور پروانه نمایش خانگی برای دو فیلم⇐یکی فیلمی که بخاطر GEM یک هفته توقیف شد و دیگری یک محصول مشترک+عکس(1)Dislikesصدور پروانه نمایش خانگی برای دو فیلم⇐یکی فیلمی که بخاطر GEM یک هفته توقیف شد و دیگری یک محصول مشترک+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما