کدخبر : 1968
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
فاقددیدگاه

صدور پروانه نمایش برای فیلمی با حضور ستارگان سابق قرمز و آبی، فیلمی محصول دو اصفهانی اصیل و یک فیلم دیگر

در میان تازه ترین آثاری که پروانه نمایش خانگی دریافت کرده اند نام فیلم «ویولن» به چشم میخورد که هم کارگردان و هم تهیه کننده اش دو اصفهانی اصیل هستند. فیلم «آوار» که تعدادی از بازیکنان سابق پرسپولیس و استقلال در آن حضور دارند دیگر فیلمی است که پروانه نمایش خانگیش صادر شده است.

نمایش خانگی: در تازه ترین پروانه نمایشهای صادر شده برای آثار شبکه خانگی نام سه فیلم ویدیویی دیده می شود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» یکی از این آثار «ویولون» نام دارد که محمدرضا ممتاز به تهیه کنندگی داریوش باباییان آن را ساخته است. ممتاز و باباییان از جمله هنرمندان اصفهانی فعال در حیطه سینما و تلویزیون هستند.

این کارگردان و تهیه کننده اصفهانی سال گذشته کمدی «چهار اصفهونی در بغداد» را روی پرده داشتند که از جمله آثار نسبتا پرمخاطب اکران بود.

«آکو» به تهيه كنندگي و کارگردانی نبی قلی زاده دیگر فیلمی است که پروانه نمایش خانگی آن صادر شده است. نبی قلی زاده بیشتر در تولید تله فیلم فعالیت داشته است.

 «آوار» به تهيه كنندگي علی گلبهاران و کارگردانی سیده فرزانه امینی سومین فیلمی است که پروانه نمایش خانگی آن صادر شده است.

در «آوار» که مضمونی ورزشی دارد و فراز و نشیب پیرامون یک ستاره ورزشی را تصویر میکند سحرذكريا، عليرضا نيكبخت‌واحدي، بهزاد رحيم‌خاني، نیما شاهرخ شاهی و علي كاظمي ایفای نقش کرده اند. این فیلم خانگی از حضور «اشپيتيم آرفي» بازيكن آلماني سابق تيم پرسپوليس هم سود برده است ضمن اینکه داريوش مصطفوي، حميد استيلي، بهروز رهبري فر، ميثاق معمارزاده و اميرحسين صادقي در اين فيلم به ايفاي نقش پرداخته اند.

علیرضا نیکبخت واحدی در کنار فرناز امینی کارگردان و گروهی از عوامل «آوار»

علیرضا نیکبخت واحدی در کنار فرناز امینی کارگردان و گروهی از عوامل «آوار»

Likesصدور پروانه نمایش برای فیلمی با حضور ستارگان سابق قرمز و آبی، فیلمی محصول دو اصفهانی اصیل و یک فیلم دیگر(0)Dislikesصدور پروانه نمایش برای فیلمی با حضور ستارگان سابق قرمز و آبی، فیلمی محصول دو اصفهانی اصیل و یک فیلم دیگر(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما