کدخبر : 2500
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۳۸
یک دیدگاه

شکایت دست‌اندرکاران «شهرزاد» از همسر سابق الهام چرخنده!+عکس

کپی برداری نامواره رستورانی به مدیریت فرشید نوابی از لوگوی سریال «شهرزاد» به شکایت سازندگان «شهرزاد» از این بازیگر-مجری منجر شد.

نمایش خانگی: روز گذشته بود که در صفحه اجتماعی سایت نمایش خانگی تصویری از سردر رستورانی به نام «شهرزاد» را منتشر کردیم؛ رستورانی سنتی که مدیریت آن را فرشید نوابی مجری-بازیگر و همسر سابق الهام چرخنده برعهده دارد.(اینجا را ببینید)

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» از آنجا که نامواره رستوران «شهرزاد» کاملا کپی برداری از لوگوی سریال «شهرزاد» بوده دست اندرکاران این سریال خانگی را به واکنش واداشت تا جایی این استفاده غیرفانونی از لوگوی سریال را با شکایت مورد پیگرد قرار دهند.

روابط عمومی سریال «شهرزاد» با اعلام خبر این شکایت بیان کرد: یکی از بازیگران سریال های تلویزیونی بدون هیچ ارتباط با این مجموعه و داشتن اجازه ای، اقدام به استفاده از نامواره طراحی شده شهرزاد برای رستوران اش کرده و از افتتاح آن طي روزهاي آينده خبر داده است. بار دیگر تاکید می شود هرگونه بهره برداری از سریال «شهرزاد» ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

سردر رستوران سنتی «شهرزاد» به مدیریت فرشید نوابی

سردر رستوران سنتی «شهرزاد» به مدیریت فرشید نوابی

Likesشکایت دست‌اندرکاران «شهرزاد» از همسر سابق الهام چرخنده!+عکس(1)Dislikesشکایت دست‌اندرکاران «شهرزاد» از همسر سابق الهام چرخنده!+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما