کدخبر : 3535
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
فاقددیدگاه

«شوخی خرکی»شهره لرستانی به «تولد جنجالی» منجر شد+عکس

یکی از تازه ترین تجربیات کارگردانی شهره لرستانی به شبکه خانگی عرضه شد.

نمایش خانگی: شهره لرستانی بازیگر توانای آثار طنز سینما و تلویزیون که بسیاری او را بخاطر ایفای نقش همسر حاجی گرینوف در «اخراجیها» به خاطر دارند در سالهای اخیر کوشیده در کنار بازیگری، کارگردانی را جدی تر از گذشته دنبال کند.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» سابقه کارگردانی لرستانی به اواخر دهه هفتاد و ساخت تله تئاترهایی همچون «در پوست شیر» بازمیگردد اما از اواخر دهه هشتاد به بعد لرستانی کوشید فعالیتهای کارگردانیش را بیشتر کند و از این مسیر محصولاتی ویدیویی یا تلویزیونی مانند «زیرخاکی»، «ماجراهای خاله دنا و شپلک» و «بی بی خاتون» تولید شد.

تازه ترین تجربه کارگردانی شهره لرستانی فیلم ویدیویی «تولد جنجالی» به تازگی از طریق ویدیورسانه پارسیان به شبکه خانگی عرضه شده است.

لرستانی «تولد جنجالی» را دو سال پیش و با نام اولیه «شوخی خرکی» جلوی دوربین برد. کامران تفتی، شقایق فراهانی، رز رضوی، زهره حمیدی و فریبا طالبی از جمله بازیگران این فیلم طنز هستند.

«تولد جنجالی» درباره ماجرای یک شوخی خرکی یا به تعبیری سورپرایز است که در شب تولد یک جوان از سوی دوستانش ترتیب داده میشود!!!

تهیه کنندگی «تولد جنجالی» را اسماعیل کردی برعهده داشته است.

تولد جنجالی

تولد جنجالی

Likes«شوخی خرکی»شهره لرستانی به «تولد جنجالی» منجر شد+عکس(0)Dislikes«شوخی خرکی»شهره لرستانی به «تولد جنجالی» منجر شد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما