شرکت پخش نزدیک به موسسه رسانه‌های تصویری⇔برنده نهایی بهترین پخش جشنواره یاس؟

موسسه رسانه های تصویری

نمایش خانگی: نامزدهای بخش سینماویدئو برای فعالترین رسانه در عرضه فیلم های ایرانی، برترین کیفیت عرضه لوح فشرده و بهترین موسسه پخش فیلم در شبکه نمایش خانگی در حالی اعلام شده است که بناست برندگان نهایی این بخش که مربوط به دو بخش «بهترین موسسه شبکه نمایش خانگی» و «اقلام تبلیغی و اطلاع رسانی» هستند 22 آذرماه مشخص شود.

به گزارش نمایش خانگی موسسات «سینما 24»، «هنرنمای پارسیان»، «هنرهای تصویری سوره» و «تصویرگستر پاسارگاد» نامزدهای این بخش هستند.

جالب و البته عجیب اینجاست که در میان این موسسات فقط نام یک موسسه پخش یعنی هنرنمای پارسیان دیده می شود و خبری از حضور دیگر موسسات پخش به عنوان نامزد نیست.

 اگر بخواهیم بلحاظ کیفی وضعیت شرکتهای مختلف پخش را بسنجیم با شرکتهایی مواجه هستیم مانند “هنر اول” و “دنیای هنر” که قاعدتا باید نام یکی از آنها هم که شده در میان نامزدها می آمد به خصوص “دنیای هنر” که قدرت توزیع بالایش باعث شده ورای ارائه منظم و بی تأخیر سریالهایی مانند “شهرزاد” و همچنین عناوین سینمایی مانند “نهنگ عنبر” و “رسوایی2” حتی آثار کم مخاطب هنروتجربه ای و تله فیلمها را هم به صورت گسترده و کاملا مویرگی در سراسر کشور توزیع کنند.

پرسش اینجاست که چرا جای چنین شرکتی حتی در میان نامزدهای پخش هم قرار نگرفته است؟ و از آن سو تنها “هنرنمای پارسیان” را در میان نامزدها می بینیم که همکاریهای سالیان اخیرش با موسسه رسانه های تصویری در قرارگیری اش میان نامزدها به شدت شبهه برانگیز است.

هنرنمای پارسیان شرکت پخش متبوع موسسه رسانه های تصویری است که عموما عناوین این موسسه توسط این شرکت توزیع می شود. آیا همین همکاری با موسسه رسانه های تصویری به عنوان متولی برگزاری جشنواره یاس بوده که باعث شده نام این شرکت به عنوان تنها نامزد بهترین پخش اعلام شود؟؟؟

جالب است نام “موسسه هنرهای تصویری سوره” وابسته به حوزه هنری که عناوین این موسسه هم عموما توسط “هنرنمای پارسیان” دیده می شود نیز در میان نامزدهای بهترین ویدیورسانه دیده می شود!!!

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید