کدخبر : 441
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
فاقددیدگاه

سازمان سینمایی اعلام کرد⇐ دستگیری قاچاقچی فیلم های «ابد و یک روز» و «فروشنده»

تنها یک روز بعد از اظهارات صریح مدیرعامل تصویرگستر پاسارگاد در مقصر بودن ارشاد پیرامون قاچاق نسخه بازبینی «فروشنده» سازمان سینمایی در اطلاعیه ای اعلام کرده که قاچاقچی فیلمهای «فروشنده» و «ابد و یک روز» را دستگیر کرده است!!!

نمایش خانگی: در حالی که دیروز مدیرعامل موسسه تصویرگسترپاسارگاد قاچاق فیلم «فروشنده» را کاملا متوجه ارشاد دانسته بود(اینجا را بخوانید) حالا امروز سازمان سینمایی در اطلاعیه ای اعلام کرد عامل قاچاق و توزیع فیلم های سینمایی «ابد و یک روز» و «فروشنده» دستگیر شده شده است.

متن گزارش سازمان سینمایی درباره این دستگیری را بخوانید:

 بنابر اطلاعیه سازمان سینمایی عامل قاچاق و توزیع فیلم های سینمایی “ابد و یک روز” و “فروشنده” پس از وصول گزارشات، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شد.

متهم که سابقه کیفری دارد،  فیلم های “ابد و یک روز” و “فروشنده ” را برای عرضه در فروشگاه های اصفهان تکثیر کرده است.

در پی این اقدام بیش از ده هزار لوح فشرده فیلم و انیمیشن غیر مجاز نیز از فروشگاه های استان اصفهان جمع آوری شده است.

شناسایی و دستگیری متهم با هماهنگی حراست های سازمان سینمایی ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، ستاد صیانت از محصولات فرهنگی و اقدام موثر نیروی انتظامی و مراجع قضایی صورت گرفته است.

سازمان سینمایی از مخاطبان سینما درخواست دارد موارد انتشار غیر قانونی فیلم های سینمایی را به ستاد صیانت از محصولات فرهنگی(مستقر در موسسه رسانه های تصویری) یا حراست سازمان سینمایی گزارش دهند.

Likesسازمان سینمایی اعلام کرد⇐ دستگیری قاچاقچی فیلم های «ابد و یک روز» و «فروشنده»(0)Dislikesسازمان سینمایی اعلام کرد⇐ دستگیری قاچاقچی فیلم های «ابد و یک روز» و «فروشنده»(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=441
مطالب مرتبط
قاچاق نسخه بازبینی «ارادتمند…»کاهانی در شبکه خانگی+عکس⇔این اتفاق درست یک هفته بعد از اعلام‌نظر رییس اداره نظارت درباره توقیف کامل فیلم صورت گرفت
حسين فرحبخش به‌عنوان يکي از اعضاي ستاد صيانت از آثار فرهنگي-هنري بيان کرد⇐وقتي فيلمي قاچاق شود حتي اگر تمام نيروهاي امنيتي جهان هم جمع شوند نمي‌توانند آن را جمع کنند!/عامل قاچاق «ابد…» و «فروشنده» را در اصفهان و کاشان پيدا کرديم/ماجراي قاچاق «گشت۲» از طريق پليس امنيت در حال پيگيري است/لزومي ندارد که تلويزيون براي پخش تيزر محصولات مجوزدار کل فيلم را ببيند/قاچاق دو فيلم «مهمان» و «کما» از محصولات پويافيلم ضربات جبران ناپذيري را به ما وارد کرد
انتقاد دبیر شورایعالی تهیه‌کنندگان از نیروی انتظامی⇐چرا برخورد با قاچاق محصولات فرهنگی را در الویت قرار نمی‌دهید؟
بالاخر و بعد از لو رفتن نسخه «بازبینی ارشاد» چندین فیلم مختلف⇐دوران DVD در اداره نظارت به سر آمد/سازمان سینمایی از صاحبان آثار فقط «D.C.P» می‌پذیرد
پرسش رسانه اصولگرا⇐نسخه بازبینی ارشاد «عصبانی نیستم» چگونه به شبکه قاچاق رسید؟
دیدگاه شما