رکوردشکنی «دوران عاشقی» در شبکه خانگی+عکس

دوران عاشقی

نمایش خانگی: در حالی که در ماههای اخیر حجم بالای دانلودهای غیرمجاز و عدم برخوردهای جدی نظارتی با آن، باعث شده برخی از آثار سینمایی حتی در پخش ابتدایی خود نیز با آمار بالای برگشتی مواجه شوند درام «دوران عاشقی»علیرضا رییسیان رکوردشکن شده و در فاصله کمتر از یک سال به پخش مجدد در شبکه خانگی رسید.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فیلم سینمایی«دوران عاشقی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علیرضا رئیسیان که پس از اکرانی موفق در سینماهای کشور و  حضور پررنگ در جشنواره‌های داخلی و خارجی، زمستان ۹۴ برای نخستین بار توسط موسسه هنرهای تصویری سوره در شبکه نمایش خانگی عرضه شده بود، روز گذشته برای دومین بار و با طراحی جدید جلد و تغییراتی دیگر، در سراسر کشور توزیع شد.

بازتوزیع «دوران عاشقی» در شبکه نمایش خانگی، در شرایطی که مسائلی همچون کپی غیرمجاز در سطح گسترده و همچنین پخش آثار سینمایی ایرانی توسط شبکه‌های ماهواره‌ای، به فروش تولیدات سینمای ایران در شبکه نمایش خانگی لطمه وارد می‌کند، امری نادر به شمار می‌آید که در چندسال اخیر بی‌سابقه بوده است.

«دوران عاشقی» که اکران موفقی را نیز پشت سر گذاشته بود، علی‌رغم محدودیت شدید در سالن‌های نمایشی و تبلیغات محیطی و عدم حمایت دولتی توانست به فروش دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده و هفتمین فیلم پرفروش سینمای ایران در سال ۱۳۹۴ لقب گیرد. علاوه بر حضور موفق در داخل، «دوران عاشقی» تاکنون در چندین کشور جهان از جمله کانادا، امریکا، استرالیا، آلمان و انگلستان روی پرده رفته است.

«دوران عاشقی» در ده رشته اصلی سی‌‌وسومین جشنواره فیلم فجر کاندید دریافت جایزه بود؛ و علاوه بر کسب دو سیمرغ بلورین از این جشنواره، توانست جوایز متعددی در جشن حافظ و جشنواره فیلم شهر کسب نماید.

در این اثر سینمایی، بازیگرانی همچون لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، مینا وحید، بیتا فرهی و پرویز پورحسینی به ایفای نقش پرداخته اند.

دوران عاشقی
دوران عاشقی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید