روایت یک بازیگر از روزه‌داری عوامل سریال «شهرزاد»!+عکس

شهرزاد2

نمایش خانگی: پرویز فلاحی پور از جمله بازیگران توانای فصل اول «شهرزاد» است که این روزها مشغول بازی در فصل دوم این سریال است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» فلاحی‌پور درباره حضور در فصل دوم این سریال به «میزان» بیان داشت:  امسال پیشنهادهای زیادی را برای حضور در تلویزیون و ماه رمضان داشتم و می‌توانستم با برخی کارگردان‌های مورد علاقه‌ام کار کنم اما به واسطه حضور در «شهرزاد2 » و سنگینی پروژه نتوانستم آنها را بپذیرم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت دوباره «شهرزاد» افزود: فصل اول سریال «شهرزاد» در آن زمان وقت چندانی برای تبلیغات نداشت و کیفیت خودش اولین عامل تبلیغاتش بود. مردم این سریال را دوست داشتند و این روزها نیز همه منتظر آغاز پخش سری دوم این اثر هستند که این اتفاق بسیار خوبی است.

وی درباره حضور خود در سریال «شهرزاد» تاکید کرد: امیدوارم «شهرزاد 2» با استقبال خوب مخاطبان روبرو شده و تلافی این پیشنهادهای رد شده را در بیاورد. من فکر می کنم «شهرزاد2» نسبت به سری اول از هر نظر برتری دارد. فصل یک از سریال نقاط قوت فراوانی داشت اما فصل دوم از لحاظ فنی بسیار بهتر ساخته شده است. فیلمنامه بسیار تقویت شده و شخصیت پردازی ها با دقت و ظرافت بسیار زیادی شکل گرفته اند.

بازیگر سریال «شب دهم» در مورد شرایط تولید «شهرزاد» در ماه رمضان خاطرنشان کرد: عوامل «شهرزاد» روزه‌دار هستند. عواملی که صبح کار هستند تا ساعت پنج  سر فیلمبرداری بوده و بعد از آن برای افطار به خانه می‌روند. دوستان شب کار هم سر فیلمبرداری و در کنار گروه افطار خود را باز می‌کنند. البته با توجه به گرمای شدید هوا و طولانی بودن زمان سحر تا افطار کمی کار سخت شده اما تمامی گروه همچون خود حسن فتحی با انرژی و تا لحظه افطار به کار خود ادامه می‌دهند.

پرویز فلاحی پور
پرویز فلاحی پور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید