روایت بازیگر «شهرزاد» از آنژیوگرافی شهاب حسینی و امیر جعفری حین بازی در این پروژه

امیر جعفری-شهاب حسینی

نمایش خانگی: طولانی شدن روند تولید یک سریال و از آن طرف حاشیه های فراوانی که به طرق مختلف و مثلا بازداشت تهیه کننده سریال برایش ایجاد میشود قطعا به لحاظ روحی عوامل تولید سریال را تحت تأثیر قرار میدهد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این تأثیرپذیری که میتواند به جسم هم وارد شود گویا متوجه سه تن از بازیگران اصلی «شهرزاد2» شده است.

پرویز فلاحی‌پور بازیگر نقش «نصرت» در این سریال که چندی پیش در بیمارستان بستری شده بود با اشاره به اوضاع جسمانی خودش نقبی هم زده به آنژیوگرافی شهاب حسینی و امیر جعفری. فلاحی پور به «میزان» گفت: خدا را شکر بهبودی بعد از کمی استراحت حاصل شده و در حال حاضر اوضاع جسمانی من بسیار خوب است و آماده ام برای ایفای نقش در فصل سوم.

وی ادامه داد: در همین سریال شهاب حسینی و امیر جعفری پیش‌تر از من عمل آنژیوگرافی انجام داده‌اند اما هم اکنون با قدرت در سریال به ایفای نقش می‌پردازند. این روزها خیلی از انسان‌ها آنژیوگرافی می‌کنند و طبعاً اتفاق عجیبی نیست. در وضعیت فعلی عمل آنژیوگرافی مثل سرماخوردگی شده است.

بد نیست بدانید آنژیوگرافی روندی است که دقیق‌ترین اطلاعات ممکن از عروق را تهیه و قبل از عمل در اختیار جراح قرار می‌دهد. کاربرد آنژیوگرافی شناسایی عروق آسیب دیده و عروق گرفته و یا تنگ شده است. این کار در نواحی مختلفی صورت می‌گیرد که رایجترین آنها عروق قلبی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید