دنیای این روزهای مادربزرگ «عاشقانه»+توضیحات او در چرایی چشم بستن بر خیانت همسر!

شمسی فضل اللهی

نمایش خانگی: سریال خانگی «عاشقانه» از جمله سریالهای سالهای اخیر شبکه خانگی است که کارگردانش کوشیده بود در اغلب نقشها از بازیگران حرفه ای استفاده کند و شاید یکی از دلایل اصلی موفقیت سریال هم همین تکیه بر گروه حرفه ای بود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» مسن ترین بازیگر سریال «عاشقانه» شمسی فضل اللهی بود؛ هنرمندی که سابقه سالها گویندگی و بازیگری را در کارنامه دارد و برای همین حضورش در نقش یک مادربزرگ گرفتار در خیانت همسر را مجالی کرد برای ارائه حدی بالا از تواناییها.

فضل اللهی که به خاطر کیفیت بالای «عاشقانه» مدتیست پیشنهادات تکراری را رد میکند با اشاره به اقبال مخاطبان نسبت به «عاشقانه» به «سینما» گفت: بازخورد خوب مردم را از همان روزهای ابتدایی پخش سریال حس کردم و این اقبال حاصل کار گروهی بود که همگی مهربانانه دور هم جمع شده بودند و توقع مرا یک بار دیگر از دیگران هم بالا بردند. بعد از «عاشقانه» دیگر نتوانستم پیشنهادات تکراری قبول کنم حتی بازی در یک کار کودک به من پیشنهاد شد اما رد کردم به این دلیل که نمیخواستم صرفا مادربزرگی باشم شبیه همه مادربزرگهایی که تا امروز دیده ایم. البته این بیکاری زیاد طول نمیکشد و ممکن است به زودی با سریالی در شبکه اول بازگردم.

شمسی فضل اللهی با اشاره به پرداخت درست شخصیتش در «عاشقانه» ادامه داد: خیلی خوشحالم که بالاخره نویسندگان به این موضوع فکر کردند که یک مادر قبل از مادر بودن انسان است با همه عواطف و احساسات بشری و کاراکتر مادر سریال هادی در جایی غیر از سماور و قابلمه غذا نشان داده میشود. مگر فرقی دارد یک زن چندساله باشد؟ او در هر برهه ای از زندگی یک زن است با همه مختصات و ویژگیهایی که یک زن میتواند داشته باشد و حتی وقتی پابه سن گذاشت حس زنانگی همچنان بر قوت خود باقیست.

این بازیگر که در سالهای اخیر تجربه ایفای نقش در آثاری همچون «عملیات مهدکودک» و «پدر آن دیگری» را داشته با تأکید بر ویژگیهای دراماتیک «عاشقانه» افزود: یکی از آخرین جملاتی که در این مجموعه به زبان آوردم درباره این بود که این زن اگر دربرابر خیانت همسرش حرفی نمیزند برای اینست که در آن خانه حرمت کوچکتری-بزرگتری حفظ شود و دلیلش این نیست که حالا که عمری از او گذشته دیگر امور پررنگ دوران جوانی برایش اهمیت ندارد. همین جمله یادآور همه آن حسی است که از آن صحبت کردم.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید