کدخبر : 1939
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۶
فاقددیدگاه

در «شهرزاد۲»⇐خواهرزاده فردین، همچنان وکالت خانواده «دیوان سالار» را برعهده دارد+عکس

سام نوری خواهرزاده محمدعلی فردین در فصل دوم «شهرزاد» همچنان به عنوان بازیگر کاراکتر وکیل خانواده دیوان سالار ایفای نقش می کند.

نمایش خانگی: سام نوری خواهرزاده محمدعلی فردین بازیگر فقید سینمای ایران که چهره اش هم بی شباهت به فردین نیست در سالهای اخیر بازیگری را جدی تر از قبل ادامه می دهد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» سام نوری که در کمدی «نهنگ عنبر» در قالب یک پزشک نوکیسه ایفای نقش کرده بود و اخیرا در سریال «دیوار به دیوار» حضور داشت در انتهای فصل اول سریال «شهرزاد» به عنوان وکیل خانواده دیوان سالار معرفی شد و حالا با توسعه نقش اش در فصل دوم این سریال هم حضوری چشمگیر دارد.

سام نوری در «شهرزاد۲» همچنان وکیل خانواده «دیوان سالار» است که از شیرین دیوان سالار(پریناز ایزدیار) تا قباد(شهاب حسینی) را دربرمی گیرد. نوری با اعلام این خبر به «مهر» گفت: «شهرزاد۲» مثل فصل قبل جذاب و با ویژگی هایی خاص جلو می رود. من در این مجموعه نقش وکیل خانواده دیوانسالار را بر عهده دارم که در انتهای فصل اول معرفی شدم و در فصل دوم نقش پررنگ تری دارم. تغییرات و اتفاقات زیادی در این فصل رقم می خورد که فکر می کنم مخاطب هر هفته منتظر باشد تا این سریال توزیع شود.

سام نوری در نمایی از «شهرزاد»

سام نوری در نمایی از «شهرزاد»

 

Likesدر «شهرزاد۲»⇐خواهرزاده فردین، همچنان وکالت خانواده «دیوان سالار» را برعهده دارد+عکس(0)Dislikesدر «شهرزاد۲»⇐خواهرزاده فردین، همچنان وکالت خانواده «دیوان سالار» را برعهده دارد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما