در بحبوحه انتقاد داوران جشنواره و کارمندان دولتی سینما از تلگرام⇐پیش تولید سریال «تلگرام» آغاز شد/این سریال را سرمایه‌گذار «شهرزاد» تولید می‌کند

تلگرام

نمایش خانگی: در روزهای اخیر انتقادات فراوانی از سوی هیأت داوران جشنواره فیلم فجر و چهره هایی فعال در سازوکار دولتی سینما نثار فضای مجازی و اپلیکیشنهایی مانند «تلگرام» شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، در همین اوضاع محمدهادی رضوی سرمایه گذار 60 درصدی و شریک برند «شهرزاد» از آغاز پیش تولید سریالی با نام «تلگرام» خبر داده است.

رضوی به «باشگاه خبرنگاران» گفته است: پیش تولید کاری جدید، با نام موقت «تلگرام» را آغاز کرده‌ام که تهیه‌کنندگی‌اش بر عهده سعید ملکان است و اکنون در مرحله پیدا کردن لوکیشن‌ها هستیم.

پیشتر عنوان شده بود کارگردانی این سریال که آسیب شناسی فضای مجازی است را بهرام توکلی انجام خواهد داد؛ توکلی در سالهای اخیر از «آسمان زرد کم عمق» و «بیگانه» و «من دیه گو مارادونا هستم» در سینما گرفته تا «بیمار استاندارد» در تلویزیون مدام مواجه شده با شکست و عدم اقبال مخاطبان! مشخص نیست حضور وی در شبکه خانگی امتداد این شکستها باشد یا او خواهد توانست اتفاقی تازه را رقم زند و محصولی مخاطب پسند بسازد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید