کدخبر : 5557
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
فاقددیدگاه

در آستانه رسیدن قیمت سکه به ۵میلیون تومان⇐قسمت شانزدهم «ساخت ایران۲» با وعده اهدای ۲۰ سکه طلا آمد!!!+عکس

نمایش خانگی: در آشفته بازار ارز و بالا رفتن تصاعدی قیمت سکه طلا، قسمت پانزدهم «ساخت ایران۲»بروز نیک‌نژاد با وعده اهدای هفتگی ۲۰ سکه طلا از طریق «دنیای هنر» با همراهی «هنراول» به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» اگر اخبار بازار طلا را در روزهای اخیر دنبال کرده اید حتما متوجه شده اید قیمت سکه به نزدیکی ۵میلیون تومان رسیده است و اینکه بر روی جلد قسمت تازه «ساخت ایران۲» وعده اهدای ۲۰ سکه طلا به خریداران آمده یعنی صرف نزدیک به ۱۰۰ میلیون آن هم به صورت هفتگی برای عرضه این سریال!!

بر روی جلد قسمت پانزدهم «ساخت ایران۲» تصویری از امین حیایی در کنار محمدرضا گلزار و محسن کیایی به چشم میخورد.

«ساخت ایران۲» در قسمتهای اخیر ماجرای بازگشت غلامحسین و رفقایش از چین به ایران و تعقیب و گریز میان آنها و فردی را روایت میکند دون ژوان نما که در ظاهر قصد کمک به غلام را دارد اما در باطن به فکر خود است.

امین حیایی، محسن کیایی، محمدرضا گلزار و سحر دولتشاهی از جمله بازیگران این سریالند که تهیه کنندگیش را منصور سهراب پور و امیر پروین حسینی برعهده داشته اند.

ساخت ایران2(قسمت شانزدهم)

ساخت ایران۲(قسمت شانزدهم)

Likesدر آستانه رسیدن قیمت سکه به ۵میلیون تومان⇐قسمت شانزدهم «ساخت ایران۲» با وعده اهدای ۲۰ سکه طلا آمد!!!+عکس(0)Dislikesدر آستانه رسیدن قیمت سکه به ۵میلیون تومان⇐قسمت شانزدهم «ساخت ایران۲» با وعده اهدای ۲۰ سکه طلا آمد!!!+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما