کدخبر : 10226
جمعه 5 نوامبر 2021 - 22:09
فاقددیدگاه

“خسوف”، تلویزیونی شد!+عکس

نمایش خانگی/مجید ناصری: قسمت چهارم سریال خانگی “خسوف” از طریق نماوا عرضه شد.

در قسمت تازه سریال، امیر در تصمیم خود برای ازدواج با سما دچار تردید شده و از سفر به لندن خودداری می‌کند. این موضوع موجب بروز اختلافاتی در خانواده می شود و…

سریال “خسوف” در ساختار، روایت و بازیگری، سریالی به شدت تلویزیونی به شمار می‌رود و شاید اگر موهای بازیگران زن پیدا نبود، می‌شد سریال را به راحتی در تلویزیون روی آنتن فرستاد.

عقب‌افتادگی داستانی “خسوف” به‌خصوص در ماجراهای مرتبط به اعتراضات دانشجویی-آن هم اعتراض به کیفیت غذا(!)-خود را نشان می‌دهد. سالهاست از اعتراضات دانشجویی گذشته و حالا اگر اعتراضی هم باشد به‌جای دانشگاه و آن هم سلف‌سرویس، قبل از هر جای دیگر خود را در فضای مجازی نشان می‌دهد.

در زمینه عاشقانه داستان و آن پیدا شدن معشوقه جدید برای جوانی که دختردایی پولدارش، برایش نشان شده هم بیش از هر چیز نوعی نگاه تلویزیونی دیده می‌شود.

تلویزیونی شدن برای “خسوف” در زمانی که اغلب سریالهای شبکه خانگی سطحی عقب‌تر از سریالهای تلویزیونی دارند می‌تواند مزیت هم باشد؟؟ باید دید چقدر خرج تولید شده.

امین تارخ، مینو شریفی، سجاد بابایی، پوریا رحیمی سام، پریا مجللی، مسعود کرامتی، ستاره اسکندری، شهره سلطانی، علی عمرانی، شمسی فضل الهی، فریبا خادمی، المیرا دهقانی، کسری پرتوی، نیک‌آفرید سماواتی، نسیم یعقوبی، مهدیس توکلی، امیر حاجی‌محمدی و سامان مظلومی بازیگران سریالند.

خسوف۴

خسوف۴

Likes“خسوف”، تلویزیونی شد!+عکس(0)Dislikes“خسوف”، تلویزیونی شد!+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code