کدخبر : 9739
دوشنبه 21 ژوئن 2021 - 21:47
فاقددیدگاه

حل مشکل ممیزی “میخواهم زنده بمانم” فقط با چهار کلمه!؟+عکس

نمایش خانگی/پیمان مقیمی: قسمت هجدهم سریال خانگی “میخواهم زنده بمانم” از طریق فیلیمو عرضه شد.

در قسمت تازه سریال، تماس‌های نادر، هما را مصمم می‌کند تا با آن چه از آن می‌ترسیده روبه‌رو شود. شیوا در مسیر تازه ای که در غیابِ کاوه با مفتاح آغاز کرده با گرفتاریِ تازه ای مواجه می‌شود؛ تلاش‌هایِ امیر شایگان برای یافتنِ نادر سرمد به نتیجه می رسد اما نادر می‌گریزد و…

به گزارش نمایش خانگی، مخاطبان ابتدای قسمت هجدهم سریال “میخواهم زنده بمانم” با زیرنویس کردن چهار کلمه “این داستان، واقعی نیست” مواجه می‌شوند! اینکه بعد از هجده قسمت به ناگاه چنین زیرنویسی در ابتدای سریال می‌آید می‌تواند ناشی از حاشیه‌های چند هفته اخیر و انتقادات وارده به تصویرسازی سریال از کمیته باشد.

انگاری سازندگان خواسته‌اند با تاکید بر واقعی نبودن داستان سریال، راه را بر هر گونه حرف و حدیثی ببندند و سریال را بی‌دردسر به آخر برسانند.

حامد بهداد، سحر دولتشاهی، بهاره کیان‌افشار، پدرام شریفی، آناهیتا درگاهی، علی شادمان، مهران احمدی، آزاده صمدی، امیر نوروزی، مهدی حسینی‌نیا، فرید سجادی‌حسینی، بابک کریمی، افسانه چهره‌آزاد، عزت الله مهرآوران، محمدرضا مالکی و… بازیگران سریالند.

میخواهم زنده بمانم۱۸

میخواهم زنده بمانم۱۸

Likesحل مشکل ممیزی “میخواهم زنده بمانم” فقط با چهار کلمه!؟+عکس(0)Dislikesحل مشکل ممیزی “میخواهم زنده بمانم” فقط با چهار کلمه!؟+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code