کدخبر : 1568
جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۷:۲۹
فاقددیدگاه

جزییات تغییرات در طراحی صحنه و دکور «شهرزاد۲»⇔منزل «بزرگ آقا»ی مرحوم کاملا بازسازی شد+عکس

طراح صحنه فصل دوم «شهرزاد» درباره تغییراتی که در طراحی صحنه این فصل به وجود آمده سخن گفت.

نمایش خانگی: مجید میرفخرایی که طراحی صحنه سری دوم سریال «شهرزاد» را برعهده داشته است درباره تغییراتی که نسبت به فصل اول اعمال شده است، توضیح داد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» جالب است که مجید میرفخرایی از بازسازی منزل «بزرگ آقا» که در فصل دوم منزل «قباد» میشود سخن گفته است و تغییراتی که در نتیجه این بازسازی ایجاد شده است.

مجید میرفخرایی طراح صحنه و لباس «شهرزاد ۲» به کارگردانی حسن فتحی درباره طراحی های خود در این مجموعه به «مهر» گفت: همکاری من با «شهرزاد ۲» قبل از سال ۹۶ به پایان رسید و اکنون پروژه های دیگری به من پیشنهاد شده است که منتظرم ببینم کدام یک به قطعیت می رسد.

وی درباره ویژگی های لوکیشن ها و لباس ها در «شهرزاد ۲» عنوان کرد: من با توجه به سبک کاری که دارم تغییراتی در طراحی ها ارایه دادم. مسلما هر کسی سلیقه ای دارد و سبک من هم این است که باید تعهد بالایی نسبت به تاریخی که در آن کار می کنم داشته باشم.

این طراح صحنه و لباس اضافه کرد: در «شهرزاد ۲» لوکیشن هایی به کار اضافه و تغییراتی هم در رنگ آمیزی و چیدمان لوکیشن های قبلی اعمال شد تا بتوانیم به تاریخ روایت شده تعهد داشته باشیم.

میرفخرایی افزود: بازسازی هایی هم نسبت به بعضی لوکیشن ها از جمله منزل بزرگ آقا صورت گرفت و چون حالا قباد در این خانه سکونت دارد نیاز بود تغییراتی رخ دهد.

وی که بعد از «یوسف پیامبر» تنها با مجموعه «کلاه قرمزی» در تلویزیون همکاری داشته است، یادآور شد: من کارها را با وسواس انتخاب می کنم چون کارهای سطحی تعدادشان بالا رفته و تلویزیون به آثار کم هزینه روی آورده است.

شهاب حسینی در «شهرزاد2»

شهاب حسینی در منزل سابق «بزرگ آقا» در «شهرزاد۲»

Likesجزییات تغییرات در طراحی صحنه و دکور «شهرزاد۲»⇔منزل «بزرگ آقا»ی مرحوم کاملا بازسازی شد+عکس(0)Dislikesجزییات تغییرات در طراحی صحنه و دکور «شهرزاد۲»⇔منزل «بزرگ آقا»ی مرحوم کاملا بازسازی شد+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما