کدخبر : 2302
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۸:۵۲
یک دیدگاه

توهین رسانه ملی به سریالهای پرمخاطب «شهرزاد» و «عاشقانه»+واکنش منوچهر هادی به این توهین

انتقادات توهین آمیز «20.30» به سریالهای «شهرزاد» و «عاشقانه» با واکنش کارگردان «عاشقانه» مواجه شد.

نمایش خانگی: «۲۰٫۳۰» که اغلب به نقد محصولات سینمایی می پردازد سه شنبه شب باب انتقاد از دو سریال پرمخاطب شبکه خانگی یعنی «شهرزاد» و «عاشقانه» را گشود و با پخش نماهایی گزینشی از این دو سریال آنها را مصداق بارز «ولنگاری فرهنگی» قلمداد کرد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این انتقادات توهین آمیز با واکنش منوچهر هادی کارگردان «عاشقانه» روبرو شده که با لحنی ملایم از مدیران رسانه ملی خواسته که به مردم فکر کنند.

متن یادداشت منوچهر هادی را بخوانید:

سه شنبه شب در اخبار بیست و سی از عاشقانه و اثری که شما مخاطبان پر و پاقرص آن هستید به عنوان ولنگاری فرهنگی یاد شد. من سرمایه تلویزیون و نظام هستم. بیشترین تجربیاتم در فیلمسازی را مدیون کار در تلویزیون هستم. ای کاش تلویزیون با فرزند خود کمی مهربان تر برخورد میکرد و ای کاش تا انتها کار را میدیدند دوستان بعد قضاوتمان میکردند و کاش بخشهایی از کار که به تنهایی میتواند شبهه برانگیز باشد را برش نمیزدند و درنهایت نقد نمیکردند.

من ولی شما را نقد نمیکنم و آن رسانه را رسانه خودم و خانه خودم میدانم. امید که کار وزارت ارشاد و تلویزیون که هر دو برای مردم تولید اثری فرهنگی و تاثیر گذار را در دستور کار دارند ، یکی بدانیم و به مردم فکر کنیم و بس. چهارشنبه قسمت دهم توزیع میشود ببینید و ما را از نظرات و انتقادهای سازنده خود بی بهره نگذارید. غافلگیری و پیچ اصلی داستان در انتهای این قسمت.

Likesتوهین رسانه ملی به سریالهای پرمخاطب «شهرزاد» و «عاشقانه»+واکنش منوچهر هادی به این توهین(3)Dislikesتوهین رسانه ملی به سریالهای پرمخاطب «شهرزاد» و «عاشقانه»+واکنش منوچهر هادی به این توهین(1)
image_print
امتیاز:
(3) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما