توضیحات مهدی سلطانی درباره روند تولید فصل دوم «شهرزاد» و جزییات کاراکتر «هاشم آقا»

مهدی-سلطانی-شهرزاد

نمایش خانگی: از جمله کاراکترهایی که هسته اصلی سریال «شهرزاد» را میسازد کاراکتر «هاشم دماوندی» است یا همان پدر «فرهاد»؛ پدری به شدت کاریزماتیک که در دسته «بزرگ آقا» جای گرفته بود و حتی بعد از مرگ «بزرگ آقا» باز هم در فصل دوم حضوری نسبتا پررنگ در ماجراها دارد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» مهدی سلطانی در تازه ترین گفتگویی که درباره حضورش در این سریال داشته از کاهش ضعفهای این سریال در فصل دوم گفته است.

مهدی سلطانی با اشاره به جذابیتهای فصل دوم «شهرزاد» به «ایسنا» اظهار کرد: فصل دوم «شهرزاد» ادامه فصل یک است؛ یعنی ما پرش مکانی و زمانی نداریم. از همان جایی که قصه تمام شده است فصل دوم با همان کاراکترها شروع می‌شود مگر اینکه کاراکترهایی به دلایل مختلف یا فوت شده‌اند یا نقش‌شان در قصه تمام شده است وگرنه همان روال است.

این بازیگر همچنین یادآور شد: قطعا در فصل دوم سعی شده است ضعف‌های فصل اول دیگر نباشد و به محاسن آن توجه بیشتری شده است. در فصل دوم با وسواس بیشتری هم جلو می‌رویم.

او درباره کاراکتر خود در مجموعه «شهرزاد» و اینکه آیا حضورش تا پایان ادامه خواهد داشت؟ اظهار کرد: کاراکتر من همان پدر فرهاد و یک حجره‌داری است که در دسته بزرگ‌آقا بوده است. همان نگرانی‌ها، همان انگیزه‌ها و همان گذشته‌ها را دارد. امیدواریم که تا پایان این کاراکتر ادامه پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید