کدخبر : 452
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۱
فاقددیدگاه

توضیحات روابط عمومی «شهرزاد۲» درباره چرایی توقف تولید سریال

روابط عمومی «شهرزاد2» در کنار تأیید ایجاد توقفی چندروزه در مسیر تولید این سریال این مسأله را مرتبط با مشکل جسمی کارگردان سریال دانست.

نمایش خانگی: در حالی که در ساعات گذشته خبری درباره توقف تولید فصل دوم سریال «شهرزاد» به دلیل بروز مشکلات مالی در رسانه ها منتشر شده بود اما روابط عمومی سریال این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش نمایش خانگی روابط عمومی «شهرزاد۲» در کنار تأیید ایجاد توقفی چندروزه در مسیر تولید این سریال این مسأله را کاملا بی ربط با ادعاهای برخی رسانه ها درباره ایجاد مشکلات مالی دانست.

برطبق اعلام روابط عمومی مشکل اصلی سریال، ناراحتی جسمی کارگردان سریال حسن فتحی بوده است؛ فتحی از سال گذشته با مشکل دیسک کمر روبرو بوده و همان زمان هم یک بار کمرش را جراحی کرد.

با این حال فشار کاری بالای تولید «شهرزاد۲» موجب شده مشکل دیسک کمر این کارگردان در روزهای اخیر عود کرده و او مجبور شود تحت نظر پزشک معالج به فیزیوتراپی و استراحت مطلق بپردازد؛ با پایان فیزیوتراپی ظرف چند روز آینده فیلمبرداری «شهرزاد۲» از سر گرفته خواهد شد.

 

Likesتوضیحات روابط عمومی «شهرزاد۲» درباره چرایی توقف تولید سریال(0)Dislikesتوضیحات روابط عمومی «شهرزاد۲» درباره چرایی توقف تولید سریال(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
https://www.namayeshkhanegi.ir/?p=452
مطالب مرتبط
دیدگاه شما