تهیه‌کننده «شهرزاد» در گفتگویی تفصیلی بیان کرد⇐ایشان{محمدرضا شفیعی} از منابع دولتی و صداوسیما استفاده کردند و کارهای ناموفقی تولید کردند و برای همین از موفقیت «شهرزاد» ناراحت است/«شهرزاد2» به طور هفتگی در کانادا اکران خواهد شد/برای پخش جهانی «شهرزاد2» با نت‌فلیکس قرارداد می‌بندیم؛ البته برای کشورهایی که نت‌فلیکس در آن فیلتر نیست.

محمدهادی رضوی و محمد امامی

نمایش خانگی: ماجراهای پیرامون مسافرت محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» به کانادا و انتقادات یکی از نمایندگان مجلس در این باره هرچند توضیحات روابط عمومی «شهرزاد» را به دنبال داشت اما امامی خودش هم در گفتگویی تفصیلی در این باره سخن گفته است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» محمد امامی تهیه‌کننده شهرزاد درباره شایعه خروج از کشورش به «فارس» گفت: این خبر کذب محض است. من ایران هستم و کار می کنم. ما نزدیک به زمان پخش سریال دوشنبه (29 خرداد)  می ‌شویم و در مسیر حرکت برای پخش  قسمت دوم «شهرزاد» هستیم.  در آخرین دوشنبه نزدیک به پخش «شهرزاد» خبر کذب منتشر شد طبیعی است که برخی از دوستان از موفقیت  و پخش سریال  خوشحال نیستند و شروع به  شایعه پراکنی کردند تا موفقیت «شهرزاد» را  تحت تاثیر قرار بدهند.

وی با لحنی که سمت و سویش به روزنامه «صبا» به مدیرمسئولی محمدرضا شفیعی و تیتری درباره فرار امامی از کشور می‌رسید ادامه داد: مشخصاً خبرگزاری ….و آقای ….که خودشان تهیه کننده هستند و هیچ کار موفقی در حوزه سینما و سریال  ندارند این خبر را منتشر کردند. متاسفانه از موفقیت‌های بخش خصوصی ناراحت هستند. ایشان از منابع دولتی و  صدا و سیما  استفاده کردند و کار ناموفقی داشتند  و این اتهام پراکنی ها را به  بخش صددرصد خصوصی و مستقل سینما زدند. متاسفانه ایشان از حضور ما ناراحت هستند و دلایلش هم کاملا مشخص است.خبرگزاری ….خبر فرار بنده را منتشر کردند و  به دنبال اهدافی هستند که باید از ایشان پرسید چرا این خبر را منتشر کردند و  بعد، از کانال خبر‌گزاری برداشتند.

وی در پاسخ به این سوال که برخی مدعی هستند که امکان ارائه سریال شهرزاد در «نت فیلیکس» وجود ندارد گفت: هر فیلمی در نت فیلیکس امکان نمایش دارد و هر فیلمی از هر کشوری شرایط لازم و استانداردهای نت فیلیکس را داشته باشد امکان نمایش در نت فیلیکس را دارد. «شهرزاد» حایز رتبه و شرایط لازم برای نمایش در سراسر دنیا هست و توانسته این رتبه را کسب کند.  «نت فیلیکس» آماده پخش این مجموعه هست و قراردادش هم موجود است.

تهیه‌کننده «شهرزاد» تصریح کرد: قرارداد ما برای «شهرزاد 1» قطعی است. پیش از این نت فیلیکس در ایران فعالیت داشته و بعد فیلتر شده اما برای پخش جهانی سریال با نت فیلیکس قرارداد می‌بندیم. برای کشورهایی که نت فیلیکس در آن فیلتر نیست. این شبکه می تواند به عنوان یک محل عرضه بین المللی خریداری و پخش کند.

وی ادامه داد: برای «شهرزاد 2» قراردادی فرستادند که ما در حال بررسی آن هستیم  زیرا محدودیت هایی نت فیلکیس برای ما در نظر می گیرد که محل های عرضه آن را محدود می کند. در حال بررسی هستیم ببینیم که این مجموعه دوم را عرضه کنیم یا خیر. اما قرارداد شهرزاد 1 آماده است.

امامی در پاسخ به این سوال که چه زمانی «شهرزاد1 » در نت فیلیکس ارائه می شود گفت: قرارداد آماده است؛ به محض امضای قرارداد توسط طرفین «شهرزاد1 » زیرنویس انگلیسی شده و در نت فیلیکس برای ایرانی ها و خارجی های علاقمند به این سریال ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: «شهرزاد 2» هم همزمان با ارائه در شبکه نمایش خانگی با زیرنویس انگلیسی آماده شده که علاقمندان می توانند با زیرنویس انگلیسی مجموعه را دنبال کنند.

امامی درباره حضور در دانشگاه تورنتو و دستاوردش برای مجموعه «شهرزاد» گفت: با توجه به اینکه کانادا قشری از ایرانی هایی که علاقمند به سینما و فرهنگ ایرانی هستند بسیار زیاد است اخیراً حضور فیلم های ایرانی در  فستیوال های مختلف  کانادا بسیار رونق پیدا کرده و مردم  از رویداد فرهنگی که از ایران به کانادا می رود استقبال خوبی دارند. ایرانی ها را خیلی خوب می تواند دور هم جمع کند. ایرانی هایی که دغدغه مند هستند و  دغدغه دارند و به دلیل بازار خوبی که شهرزاد در کانادا داشت در دانشگاه حضور داشتیم و کارگاه آموزشی تهیه کنندگی و سریال شهرزاد را داشتیم.

وی ادامه داد: برای این که بتوانیم به صورت هفتگی «شهرزاد2» را در کانادا  اکران داشته باشیم که اتفاق بسیار نو و جدید است در حال نهایی کردن قرارداد هستیم. ما قصد داریم هر هفته یکشنبه 9 شب در کانادا  نمایش داده شود و محلی برای جمع شدن خانواده های ایرانی باشد. این اتفاق در سینمای تورنتو مونترال و ونکور کانادا انشاءالله عملیاتی خواهد شد.

 

2 دیدگاه‌ها

  1. با سلام
    … ی … بود که در پایگاه سیدالشهداقصر فیروزه بود بعد رفت دوشان تپه با رابطه ایی که با سعید آرتیس سابق …داشت .به تهیه کلیپ و سپس به مقام تهیه کنندگی نایل آمد.
    راهش شاد و پارتیش گرامی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید