کدخبر : 8279
دوشنبه 15 ژوئن 2020 - 19:23
فاقددیدگاه

تعطیلی تولید سریال‌های خانگی تا اطلاع ثانوی به‌بهانه جلوگیری از سریال‌سوزی!

بهمن حبشی

 

نمایش خانگی: صدور مجوز تولید سریال‌های نمایش خانگی تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

به گزارش نمایش خانگی مدیر نظارت بر تولید سازمان سینمایی، دلیل این مساله را افزایش بی‌رویه دریافت پروانه ساخت سریال خانگی دانست که ممکن است به سریال‌سوزی منجر شود؛
بی ادای استدلال در این باره که چطور می‌شود صدور مداوم پروانه ساخت برای فیلمها همچنان بی محدودیت و بی توجه به فیلمسوزی ادامه دارد ولی در تولید سریال، نگران سریال‌سوزی شده‌اند؟؟

بهمن حبشی مدیر کل دفتر نظارت بر تولید سینما گفت: تعداد مجوزهای صادره و سریال های درحال تولید و آماده توزیع برای نمایش خانگی بیشتر از نیاز و ظرفیت بازار است و تا نمایش چند سریال آماده توزیع و ایجاد تعادل میان زنجیره صدورمجوز تا توزیع لازم است چند ماهی از صدور مجوز جدید خودداری شود.

وی ادامه داد: در غیر اینصورت با پدیده جدیدی به نام سریال سوزی مواجه خواهیم شد. مانند مشکلاتی که در افزایش تولید فیلمهای سینمایی ایجاد می شود و به فیلم سوزی و سرمایه سوزی منجر می شود و گریبان نمایش خانگی را نیز خواهد گرفت.

 

Likesتعطیلی تولید سریال‌های خانگی تا اطلاع ثانوی به‌بهانه جلوگیری از سریال‌سوزی!(0)Dislikesتعطیلی تولید سریال‌های خانگی تا اطلاع ثانوی به‌بهانه جلوگیری از سریال‌سوزی!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code