کدخبر : 1487
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
فاقددیدگاه

تازه‌ترین اظهارات تهیه‌کننده «عاشقانه»⇐تا ۲۰ فروردین قسمت پنجم به بازار می‌آید/خرید اینترنتی خارجی سریال بیشتر از خرید داخل است!!!

تهیه‌کننده «عاشقانه» با اعلام زمان قطعی عرضه قسمت پنجم ادعا کرد که خرید اینترنتی خارجی سریال بیشتر از خرید داخل بوده است!!!

نمایش خانگی: ایجاد مشکلاتی بر سر راه عرضه بموقع قسمت پنجم «عاشقانه» که پیشتر منوچهر هادی بدان اشاره کرده بود(اینجا را بخوانید) با واکنش تهیه کننده سریال مواجه شد.

به گزارش سایت خبری-تجلیلی «نمایش خانگی» مهدی گلستانه تهیه‌کننده «عاشقانه» با اشاره به استقبال مخاطبان از این سریال به «باشگاه خبرنگاران» گفت: خوشبختانه استقبال مخاطب از این مجموعه خوب بوده و تا بیستم همین ماه قسمت پنجم آن در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

این تهیه کننده خاطرنشان ساخت: تمام تلاش ما این است که بصورت هفتگی دیگر قسمت‌های این مجموعه را آماده و ارائه دهیم.

وی درباره بحث قاچاق «عاشقانه» در اینترنت اظهار داشت: در ایران تا جایی که امکان داشت هر کاری که لازم بود در جهت جلوگیری از قاچاق انجام دادیم و بقیه به خود مخاطب ربط دارد.

گلستانه با اشاره به فروش خارجی این مجموعه اذعان داشت: از همان سامانه‌هایی که فیلم را می فروشیم این کار امکان‌پذیر شده و خرید خارجی بیشتر از داخل شده است و مخاطبان خارج از کشور لطف دارند بحث کپی‌رایت و دانلود را بیشتر رعایت می‌کنند.

Likesتازه‌ترین اظهارات تهیه‌کننده «عاشقانه»⇐تا ۲۰ فروردین قسمت پنجم به بازار می‌آید/خرید اینترنتی خارجی سریال بیشتر از خرید داخل است!!!(9)Dislikesتازه‌ترین اظهارات تهیه‌کننده «عاشقانه»⇐تا ۲۰ فروردین قسمت پنجم به بازار می‌آید/خرید اینترنتی خارجی سریال بیشتر از خرید داخل است!!!(0)
image_print
امتیاز:
(9) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما