کدخبر : 2415
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
فاقددیدگاه

به‌خاطر نیکی کریمی؟⇐فیلم کارگردان «پل چوبی» با تغییر نام به شبکه خانگی آمد!+عکس

تله فیلمی از آثار مهدی کرم پور کارگردان «پل چوبی» با تغییر نام به شبکه خانگی آمده است؛ تغییر نامی که ناشی از اشتباه نشدن با نام فیلم سینمایی نیکی کریمی است.

نمایش خانگی: تله فیلم «شیفت شب»مهدی کرم پور با تغییر نام به «شیفت شبانه» از طریق موسسه ریزموج به شبکه خانگی آمد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این تله فیلم حدودا ۹ سال قبل با نام «شیفت شب» تولید شد و از رسانه ملی روی آنتن رفت اما به دلیل آن که دو سال قبل فیلمی به همین نام به کارگردانی نیکی کریمی روی پرده رفت حالا تله فیلم کرم‌پور با تغییر نام به «شیفت شبانه» به شبکه خانگی آمده است.

بابک حمیدیان، ساره بیات، سیامک صفری، مجید مظفری و محمد علایی بازیگران  تله فیلم کرم پور هستند؛ کرم پور کارگردانیست که بیش از همه به خاطر ساخت درام عاشقانه با مایه های سیاسی «پل چوبی» شناخته می شود.

تله فیلم «شیفت شبانه» ماجرای افسر نگهبان جوانی را روایت می کند که به تازگی عقد کرده است. او در شیفت کاری خود در شب، پس از رساندن همسرش به خانه و هنگام مشاهده یک دزد، تصادف می کند. این افسر نگهبان در بازگشت از بیمارستان با همان دزدی روبه رو می شود که دستگیر شده و …

شیفت شبانه

شیفت شبانه

Likesبه‌خاطر نیکی کریمی؟⇐فیلم کارگردان «پل چوبی» با تغییر نام به شبکه خانگی آمد!+عکس(0)Dislikesبه‌خاطر نیکی کریمی؟⇐فیلم کارگردان «پل چوبی» با تغییر نام به شبکه خانگی آمد!+عکس(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما