کدخبر : 1493
سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
فاقددیدگاه

بعد از یک وقفه بخاطر نوروز⇐ادامه «شهرزاد۲» در یک بیمارستان کلید خورد+عکس

بعد از پشت سر گذاشتن هفته اول تعطیلات نوروز ادامه سریال «شهرزاد2» در شهریار کلید خورد تا هرچه زودتر تولید به انتها برسد و اولین قسمت تا عیدفطر96 به بازار عرضه شود.

نمایش خانگی: تصویربرداری فصل دوم مجموعه «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی پس از چند روز استراحت، امروز در بیمارستانی واقع در منطقه شهریار تهران از سر گرفته شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» این اولین روز فیلمبرداری «شهرزاد۲» پس از نوروز است که عوامل و بازیگران حدود ۱۰ روز در این لوکیشن خواهند بود و پس از آن بخش های دیگر تصویربرداری می‌شود.

شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، پریناز ایزدیار، مصطفی زمانی، گلاره عباسی، مهدی سلطانی، رویا نونهالی، امیر جعفری، فریبا متخصص، سهیلا رضوی، آتنه فقيه نصيرى و رضا كيانيان از بازیگران این مجموعه هستند.

ماجرا و داستان فصل دوم «شهرزاد» مربوط به بعد از مرگ بزرگ آقا است جایی که قباد همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می‌شود و تاب دیدن خوشی فرهاد و شهرزاد را ندارد…

شهرزاد2

شهرزاد۲

Likesبعد از یک وقفه بخاطر نوروز⇐ادامه «شهرزاد۲» در یک بیمارستان کلید خورد+عکس(2)Dislikesبعد از یک وقفه بخاطر نوروز⇐ادامه «شهرزاد۲» در یک بیمارستان کلید خورد+عکس(1)
image_print
امتیاز:
(2) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما