کدخبر : 2077
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
فاقددیدگاه

بعد از پایان اکران نسخه سینمایی این درام موزیکال⇐سریال «آشوب» با پررنگ شدن برخی بازیگران زن به شبکه خانگی می‌آید

کارگردان درام موزیکال «آشوب» از عرضه سریال خانگی «آشوب» با پررنگ شدن کاراکترهای بازیگرانی همچون آشا محرابی خبر داد.

نمایش خانگی: درام موزیکال-تاریخی «آشوب»کاظم راست‌گفتار در حالی در اکران دوم نوروز۹۶ روی پرده رفته است که علیرغم رقابت ناعادلانه در توزیع سینما این فیلم توانسته به طور نسبی مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» کاظم راست گفتار با اشاره به اینکه سعیش را کرده تا با نقد سوءرفتارهای سیاسی حاکم بر جامعه فیلمی اخلاق گرایانه بسازد از آماده سازی سریال خانگی «آشوب» خبر داد؛ سریالی که در آن شاهد توسعه کاراکتر برخی بازیگران زن فیلم خواهیم بود.

راست گفتار به «همشهری جوان» گفت:  قصه فیلم حدود ۲۷۰ دقیقه است که الان ۱۰۰ دقیقه اش را در سینما می بینید. انشاءالله بعد از اکران فیلم یک سریال شش قسمتی از آن در شبکه نمایش خانگی پخش میشود.

این کارگردان ادامه داد: پروانه نمایش نسخه خانگی صادر شده و برخی بازیگران مانند آشا محرابی هم نقشی پررنگ در نسخه خانگی دارند.

کارگردان «آشوب» خاطرنشان ساخت: تصمیم ما این بود که ابتدا سریال را توزیع کنیم و بعد فیلم اکران شود اما بخاطر حواشی شبکه نمایش خانگی تصمیم مان را عوض کردیم.

آشا محرابی در نمایی از «آشوب»

آشا محرابی در نمایی از «آشوب»

Likesبعد از پایان اکران نسخه سینمایی این درام موزیکال⇐سریال «آشوب» با پررنگ شدن برخی بازیگران زن به شبکه خانگی می‌آید(0)Dislikesبعد از پایان اکران نسخه سینمایی این درام موزیکال⇐سریال «آشوب» با پررنگ شدن برخی بازیگران زن به شبکه خانگی می‌آید(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما