کدخبر : 3783
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
فاقددیدگاه

بعد از تجربه ناکام تولید «فاطما گل»اسلامی⇐حالا تولید «شهرزاد»اسلامی با سرمایه‌گزار انصرافی «شهرزاد» که یک «ژن خوب» محسوب می‌شود!

نمایش خانگی: حدودا دو سال و نیم قبل بود که سیدضیاءالدین دری کارگردان سریالهای تاریخی پرمخاطب «کیف انگلیسی» و «کلاه پهلوی» از ایده‌هایش برای تولید نسخه اسلامی «فاطما گل» گفت؛ ایده‌هایی که البته در سد ممیزی آن دوران سازمان سینمایی ماند و بالفعل نشد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» به تازگی محمدهادی رضوی یکی از شرکای تولید فصل اول «شهرزاد» که بیش از هر چیز به خاطر دامادی محمد شریعتمداری وزیر صنایع دولت دوازدهم و مشاور اجرایی دولت یازدهم شناخته می‌شود در متنی اجتماعی از برنامه هایش برای تولید یک سریال ارزشی گفته است.

رضوی نوشته است: احساس ميكنم وقتى «شهرزاد» را ساختم، قلب بعضى عزيزان متدين از من شكست و فكر كنم آن دنيا اين يكى را بايد مانند بقيه گناهانم جواب بدهم. درست است که  «شهرزاد» خوب بود ولى من نبايد حضور پيدا مي كردم من بايد حرف يك قشر ديگر را روايت ميكردم. «شهرزاد» را بايد همان شهرزادى ها مى ساختند نه من! من بايد كارى بسازم كه مردم و شهيد حججى ها راضى باشند نه اينكه سريال بسازم كسى استقبال نكند.

این متن اجتماعی رضوی در کنار برخی گفتگوهای قبلی وی مبنی بر علاقمندی به تولید عاشقانه ای با محوریت مدافعان حرم موجب شده برخی گمانه ها شکل گیرد درباره آن که رضوی قصد دارد نسخه اسلامی «شهرزاد» را بسازد.

رضوی که در فصل اول «شهرزاد» شریک محمد امامی بود و خود را به عنوان سرمایه گزار ۶۰درصدی و شریک برند مجموعه معرفی کرده بود به سبب اختلافاتی که با حسن فتحی بر سر تعریض به حسین شریعتمداری در یکی از سکانسهای «شهرزاد» پیدا کرد قید ادامه همکاری با تیم تولید را در فصل دوم زد.

بعد از انصراف از همکاری، هرچند شنیده هایی طرح شد مبنی بر آن که رضوی قصد دارد سریال «تلگرام» را برای شبکه خانگی تولید کند اما این ایده محقق نشد و حالا هم گمانه های «شهرزاد»اسلامی طرح شده که معلوم نیست چقدر احتمال تحقق دارد؟

رضوی در این سالها مدام از تیم سعید ملکان-بهرام توکلی به عنوان گزینه های مطلوب خود برای همکاری یاد کرده است و در ماجرای «شهرزاد»اسلامی هم همین تیم، ایده‌آل وی هستند اما نه توکلی و نه ملکان هیچ کدام هیچ تجربه موفقی در حیطه تولید آثار مخاطب پسند با مضامین ارزشی ندارند و آخرین همکاری مشترک شان که کمدی «من دیه گو مارادونا هستم» بود و با بودجه بانک پاسارگاد تولید شد نیز نتوانست مطلوب مخاطبان قرار گیرد و یکی از شکست خورده های اکران شد.

Likesبعد از تجربه ناکام تولید «فاطما گل»اسلامی⇐حالا تولید «شهرزاد»اسلامی با سرمایه‌گزار انصرافی «شهرزاد» که یک «ژن خوب» محسوب می‌شود!(0)Dislikesبعد از تجربه ناکام تولید «فاطما گل»اسلامی⇐حالا تولید «شهرزاد»اسلامی با سرمایه‌گزار انصرافی «شهرزاد» که یک «ژن خوب» محسوب می‌شود!(0)
image_print
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
یک بسته جامع برای افزایش ممبر در تلگرام
پرسش یک رسانه مستقل⇐آیا سرمایه‌گذار ۶۰درصدی «شهرزاد» ممنوع‌الفعالیت شده؟
سرمایه‌گذار ۶۰ درصدی و شریک برند «شهرزاد» بیان کرد⇐کاسبی نیازی به «ژن خوب» ندارد!/تمامی طرحهای تولیدی‌ام را متوقف کردم تا تعیین کابینه جدید/«ژن خوب» برای مدافعان حرم است که جانشان را کف دستشان گذاشتند و به دل خطر زدند/کدام یک از آقازادگان جرأت دارند یک هفته کنار مدافعان حرم بجنگند؟!/چرا مدیران فعلی از تولید سریالهای عاشقانه با مضمون مدافعان حرم واهمه دارند؟/اینکه توقع دارند سرمایه‌گذاران با وامهای بازرگانی با بهره ۳۰درصد به سراغ تولید سریال بیایند انتظاری گزاف است/چرا به مانند فیلمسازان به سریال‌سازان خانگی وامهای کم‌بهره نمی‌دهند؟/نهادهای دولتی به‌جای رقابت با شرکتهای خصوصی و خرید رایت خانگی فیلمها، بودجه‌ را صرف تخصیص وامهای کم‌بهره به تولیدکنندگان خانگی کنند
تازه‌ترین برنامه‌های سرمایه‌گذار ۶۰درصدی «شهرزاد»⇐از تولید سریال «تلگرام» تا تولید برنامه‌ای برای کودکان/از همکاری مشترک با تلویزیون کره تا سرمایه‌گذاری بر روی سریال مدافعان حرم+توضیحات این سرمایه‌گذار درباره درس‌آموزی در محضر تهیه‌کننده «ویلاییها»!
توقف تولید سریالی خانگی که بنا بود توسط داماد رییس ستاد روحانی تولید شود؟!
دیدگاه شما